Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúként miért vagyok szörnyen...

Fiúként miért vagyok szörnyen féltékeny a legjobb fiú barátomra?

Figyelt kérdés
Úgy érzem kisajátítanám, es6ez rossz. 20/F
2019. júl. 30. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A kerdesedben ott a valasz: mert meg nem vagy ferfi. Fiu vagy.
2019. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudjuk. Lehet,hogy szerelmes vagy belé (nem bántásból).
2019. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Van olyan, hogy valaki egy idő után szerelmes lesz a legjobb barátjába, akkor is, ha azonos neműek. Esetleg csak ilyen a személyiséged, félted, nem akarod elveszíteni, féltékeny vagy, ha mással látod vagy egy másik emberről beszél akivel ő tartja a kapcsolatot és Te nem. Nagyon erős köteléket érzel iránta, de nem szerelemből. Hiába a legjobb barátod, mégsem tudsz megbízni benne valamilyen dologban. Nem ismerem a barátságotokat, viszont én is nagyon féltékeny vagyok a legjobb barátomra, egyszerűen ilyen vagyok, amin még sajnos nem változtattam. A lényeg, hogy a barátságotok ne menjen válságba emiatt. Ezt meg kell beszélni, ha van a barátodnak egy olyan dolga, amiben neked kételyeid támadtak, vagy zavar téged, akkor beszéljétek meg. Én is nagyon féltékeny voltam egy időben és rossz volt, mert a féltékenységemet mindig kimutatom valahogy. Aztán lenyugodtam és átbeszéltük. MIvel nem tudom ,hogy mire vagy szörnyen féltékeny, így én csak ezt tudom írni.

16/L

2019. aug. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van egy harmadik illető, egy "harmadik barát" és ővele a barátom is jóban van. Amikor együtt töltenek időt, sokszor elhanyagoltnak érzem magam és féltékeny vagyok a másik srácra. Gyűlölöm egyszerűen.
2019. aug. 1. 19:58
 5/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


A harmadik vagyok, kicsit megkésve írok. 16/L

Igen, ez általában így van a harmadik személlyel.

Egy éve kollégiumba vagyok, és teljesen megvoltunk 2-en a barátnőmmel, aztán jött egy harmadik lány. Nem utálom, de teljesen más így élni a mindennapokat, hogy egy harmadik személy is becsusszant.. Nekünk ez rossz, mert mi vagyunk azok a személyek, akiket hátrahagynak... Ez mindig így megy! Én sajnos nem kérhetem azt a harmadik személynek, hogy költözzön másik szobába... De Te mondhatod nekik.. esetleg csak a legjobb barátodnak szólj erről! Remélem nem fogtok összeveszni emiatt, és minden jól fog majd alakulni! Ha gondolod, írj privátban és megbeszéljük!

2019. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!