Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kamaraerdőben élő majom az...

Kamaraerdőben élő majom az valós lény lenne?

Figyelt kérdés

Egyszer itt olvastam egy kérdést, gyakran kirándulok arra is. A mai nap viszont láttam valami hasonlót egy pillanatra, amikor észre vettük egymást, futni kezdett a fák közé. A feleségemmel voltam, köpni-nyelni nem tudtam, ő is határozottan állítja, hogy majomnak nézett ki.

Van valaki itt, aki már látta ezt a lényt? Tud valaki többet róla? Mennyire lehet valós, lehet, hogy valaki majomnak öltözve sétálgat az erdőben? Ha igen, akkor évek óta ezt teszi? Miért lehet jó neki? Vagy igazi majom lenne?


2022. szept. 28. 17:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az 2020 környékén volt. Előtte nekem nem rémlik, hogy lett volna bármi ott. Én úgy tudom, hogy valaki illegálisan tartotta és elszökött. De lehet tök másképp volt. Ami biztos, hogy tavaly valóban ott volt, ezt láttam, de szerintem azóta befogták. Gondolom nem tudna életben maradni, hiszen mit eszik?
2022. dec. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Uhh, ez több, mint amire számítottam. Közben utána olvastam és a mátranováki fanyűvőhöz hasonlít a legjobban, ami valószínűleg nem egy, hanem több lény, az ország több pontján.

Azóta fényképező géppel órákat töltöttem kint az erdőben, de sajnos nem sikerült a nyomára akadnom. Pedig egy fára is felmásztam és egy órán át ott dekkoltam, hogy hátha, de csak kirándulókat és egy rókát láttam, na meg rengeteg madarat.

2022. dec. 30. 13:06
 13/20 anonim ***** válasza:
Azért abban az erdőben néha van más gond is...
2023. jan. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Emberi lábnyomok sarok nélkül. Megszáradt sár, benne az emberi lábujjak de a sarka sehol. De

talpa közepe sem volt meg. Az erdő több pontján. Olyan, mintha valaki a lábujjain közlekedne a sárban mezítláb. Erről még fényképem is van jópár.

2023. jan. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy hiányozna a sarka, vagy létezik ilyen ember? Ilyen lábnyomot én is tudok csinálni a saját lábammal. Keresek egy sarat és belenyomom a lábujjaim. Semmit sem bizonyít. Meg egy majomnak nem hiszem, hogy emberi lába lenne sarok nélkül. Ugye a két lábon járáshoz gondolom kell, a kutya az ujjain jár pl, de annak négy lába van, a sarka valóban a levegőben van. Egy ember tud lábujjhegyen járni, bár fárasztó, de simán végigmegyek akár 100 métert is így, aztán csak a lábujjaim látszanak a sárban.
2023. jan. 12. 16:59
 16/20 NTBS ***** válasza:
Nem. Csak legenda.
2023. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ez nem legenda! Ezt láttam!! Nem vagyok hülye! Legtöbbször este lehet látni. Nagyon ritkán lehet belefutni. Mérete szerintem másfél-két méter közt van kb. Valóban görnyedt a testtartása.

De tegyük fel én hülye vagyok, de akkor mi van a többi több száz emberrel? Ők is hülyék?? Valami ott van gyerekek!

2023. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Sokan látták már.

Állítólag nem félelmetes, teljesen természetesnek érzi, ha látja valaki.

Leírva különös.

2023. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Aha, eddig mindenki azt írta, hogy rejtőzködik...
2023. ápr. 24. 06:30
 20/20 anonim ***** válasza:
Valóban rejtőzködik, az utolsó azt sem tudja, hogy miről van szó! Amúgy már vagy egy éve nem hallottam róla, de valamelyik nap megint hallani lehetett a hangját.
2023. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!