Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova írják ki hogy ki nyert a...

Hova írják ki hogy ki nyert a népszámláláson 100.000,-Ft-ot?

Figyelt kérdés

2022. okt. 4. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Sehová, gondolom értesítenek telefonom vagy email-ben. Gondolom ezért kellett ezeket megadni külön a nyereményjátékon való részvételnél.
2022. okt. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Mészáros Lőrinc nyerte véletlenül mind.
2022. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Nincs nyilvános közzététel. Telefonon vagy e-mailben értesítenek (amelyiket megadtad).
2022. okt. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%

Napi 500 ezerért, napi több százezer adat lenyúlása.

Remélem érzitek, hogy nem saját elhatározásból vehettél részt a "nyereményjátékon", hanem csak egyszerűen nem engedték érvényesíteni a már beszolgáltatott adatokat SEM, ha nem adtál meg legalább egy adatodat KÖTELEZŐEN! Megadtam egy ismerősöm email címét - és dugják fel a pénzüket a számukra legalkalmasabb testüregükbe!

A bankok csinálják hasonlóan: jóváírunk egyszer 10 ezret, - ha két életre hagyod, hogy eladósítsunk! Ugyan már! :D

Az egyiknek több, mint 10 éve voltam az ügyfele, amit úgy "díjazott", hogy csak két és félszer annyit vasaltak be rajtam, mint amennyi kölcsönt felvettem tőlük! Amint leketyegett, ott is hagytam őket a vérben!

2022. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Kubatov Gábor fogja értesíteni a "szerencsés" fideszeseket.
2022. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A népszámlálás kezdőoldalának alján a nyeremények menüpontban van minden nap kiírva az elozo napi es minden azelotti nyertes visszaigazolo kodja
2022. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4-es, azt akarod ezzel mondani, hogy amennyiben nem regisztráltál a nyereményjátékra, akkor nem tudtad beküldeni az online kérdőívet?

Mert én simán be tudtam küldeni anélkül, hogy regisztráltam volna. Nem kérte a mélcímem, sem mást.

2022. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


Rendszeresen frissül.

2022. okt. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8. ez nem hivatalos
2022. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Olyan nagy kamu mint facom.

Csak odairjak :D ki hiszi el!?

2022. okt. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!