Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Menstruációs " probléma ". Mi...

Menstruációs " probléma ". Mi lehet a gond ? Többi lent

Figyelt kérdés
Szeptember 24.-ikén jött meg a menstruációm és 4napig tartott , vagyis 27.-ikén múlt el.. október3ikán halvány rózsaszín pecsételést vettem észre mosdó használat után. Fehérneműn nem látszódott.. ez tegnap átment vérzésbe de ugyanúgy csak mosdó használat után látszik a toalett papíron..biztonság kedveért egy tisztasági betétet tettem éjszakára , de kb csak egy 2forintos nagyságú folt keletkezett.Naptáram szerint ez a 14.ciklusnapom és 2nap múlva esedékes az ovulációm.Beágyazódás kizárt mert augusztus végén voltam utoljára a párommal( megszakításos módszerrel ha ez számítana valamit ) aki külföldön dolgozik és holnap jön haza..semmilyen menstruációs tünetem nincs,ezért is lepődtem meg ,hogy 1hét elteltével újra vérzésem van.. Időpontot már kértem az orvosomhoz.Viszont ilyenkor az ember elkezd agyalni utána olvasni,és csak kattog ,hogy mi baj lehet :( Szóval a kérdésem az lenne,hogy járt már valaki így? Ha igen mi volt a probléma ? 😩

2022. okt. 6. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen számít, hogy megszakítással "védekeztetek", mert az előváladéktól is teherbe lehet esni, ritkán, de benne van a pakliban. De ennyiből nehezen lehet megmondani, mert ehhez alaposabb vizsgálat kell.


A lényeg az, hogy ne streszelje, mert attól csak rosszabb lesz a szervezetnek. Elmész az orvoshoz és ő biztosabb diagnózis tudd adni, mint itt bárki láthatatlanban.

2022. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Menj el az orvoshoz csak ő tud adni egy biztos választ. Ha gondolod csinálj egy tesztet hogy megtudj nyugodni. 😊😊
2022. okt. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!