Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Nagyonrosszul...

Mit csináljak? Nagyonrosszul érzem magam emiatt.

Figyelt kérdés
Tegnap megjött.Ezzel még nincs is semmi baj de úgy számolom hogy augusztusban pont akkor fog megjönni amikor nyaralok.Nem szeretném kihagyni mert nagy Hooligans fan vagyok és mennénk egy koncertre is.Tudom hogy nem lehet vele semmit csinálni de ha valaki kipróbált valami házi cuccot és bevált neki az kérem írja meg.A válaszokat előre is köszönöm! :)

2014. jún. 12. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Házi cucc? He? Te miről beszélsz?

Dugj fel tampont, és menj koncertre. Vagy mégis mire gondolsz?

2014. jún. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hány éves vagy? Mennyire erős a vérzésed? Pont az első nap jön meg vagy közben valamikor? A citromlé és a C vitamin nekem egyszer bevált,pont ilyen nyaralós esetben. Mondjuk nekem alapból kevesebb volt mindig. Egy-két nappal tudja késlelteni, vagyis igazából gyengébbé tenni. Eltolni,korábban meghozni csak fogamzásgátlóval lehet,de ha nem szeded,emiatt el ne kezdd!! Ha szeded, egyszer egy évben be lehet vetni,de csak ésszel.Azzal végzetes bajt nem okozol. Vizi program is lesz, hogy így aggódsz,vagy csak szimplán zavar? Ha tampont használsz,akkor azzal könnyebb megoldani,csak a higiéniára figyelj oda. Ja, és ne stresszelj,mert azzal csak felborítod a ciklusodat vagy esetleg erősebbé teheted. Jó szórakozást! :D
2014. jún. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez ne befolyásoljon szerintem ilyesmit. Ezzel együtt kell élned még egy darabig, majd hozzászoksz. Tamponnal egyszerű és nagyszerű!
2014. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előfordul ilyen, nincs mit tenni, használsz tampont és kész, bármit csinálhatsz, az hogy megjön még nem akadályoz semmiben.
2014. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat már megoldódott minden szerencsére kicsit korábban megyünk nyaralni akoncertre meg majd visszamegyünk de mégegyszer köszönöm a válaszaitokat
2014. jún. 14. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!