Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az exek miért mindig ott...

Az exek miért mindig ott tesznek keresztbe ahol lehet?

Figyelt kérdés

2022. okt. 7. 10:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Keresztbe tenni csak ott érdemes, ahol van hatása.
2022. okt. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert ahol nem lehet, ott nem tudnak.
2022. okt. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak annak lehet keresztbe tenni, aki hagyja magát.


Exekkel sohasem tartom a kapcsolatot így nem is tudja, hogy mi újság velem. Ezáltal keresztbe tenni sem tud.

2022. okt. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért tennének keresztbe?


Nálam is volt két megkeseredett ex, akik minden ok nélkül szimpla rosszindulatból akartak keresztbe tenni.

Ebben 2 nagy bökkenő van:

-tisztességes, őszinte és odaadó vagyok

-mindenki tudja ezt rólam


Így akik megpróbáltak besarazni/keresztbe tenni az ismerőseim és barátaim felé, azokat jól kinevették a köreim tagjai és hátat fordítottak az adott exnek.


Aki nem mer, az pedig tudja, vannak huncut felvételek, képek róluk, melyeken csak ők szerepelnek pl kikötve stb.


Számomra szent dolgok ezek a tartalmak, és viszonylag rendes exeim voltak, a megcsalásokat leszámítva, de intim dolgokat sose adtak ki.


Biztos, ami biztos alapon megvannak a fájlok microSD-n elrejtve.


Hogyan tesznek keresztbe neked?

2022. okt. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ui. :

A szakítást nem mindenki fogadja el.

Vannak akik úgy érzik, büszkeségük csorbult, valakik "nem lehet az enyém, akkor másé se" alapon stb a rosszindulatot lángra lobbantva magukban tesznek felesleges, időpazarló és energia felemésztő dolgokat.


4-es voltam.

2022. okt. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Azok akarnak keresztbetenni akik nem akartak szakítani, tehát az akart valószínű szakítani akinek keresztbe akarnak tenni. Aki nem akart szakítani nem örül a szakításnak, hanem rossz érzés neki, és ez a rossz érzés zavarja. A rossz érzés nem akar elmúlni, ezért azon gondolkozik hogy tudná elmulasztani, nem nagyon sikerül sehogy sem elmulasztani, ezért a kiváltó okra terelődik a figyelme, és akkor is a szakító félre haragszik, ha magára kellene haragudnia. Ezért ahol tud megpróbál tenni valamit. Bár látszatra olyan mintha ellened akarna dolgozni, valójában csak a rossz érzését akarja elmulasztani, ha választhatna hogy neked legyen rossz vagy neki múljon el a rossz érzése azonnal az utóbbit választaná, az ellened törekvés is ezt a célt szolgálja, miután a rossz tehetetlenség érzete átmegy haragja, és ez a harag sem tetszik neki, akkor úgy könnyebb neki elmulasztani a haragot ha tesz valamit ellened, a fő cél a saját érzéseinek a lecsillapítása, nem a neked ártás, az hidegen hagyja, mert a tiédet nem érzi, csak a sajátját, mint mindenki. A megoldás a figyelmenkívűlhagyás, mert ha nem hagyod figyelmen kívül, akkor idegesít, és az rossz.
2022. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%
20 év házasság után a volt feleségem összejött egy pasival. Elmondta nekem. 3 hónap után beadtam a valóper iránti keresetet. 3 éve elváltuk. A válás után kb. 2 évig ahol tudott cseszegetett. Hiába kértem, a gyerekek miatt tartsunk normális kapcsolatot képtelen volt rá. Végül titottam ahol csak tudtam. A számát tiltólistára tettem. Így nyugi van.
2022. okt. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
#7 Ettől több részletet kell tudni, hogy valami tanulságot kihozzunk belőle. Ha összejött mással, és el is mondta akkor ő is szakítani akart, nem csak te. Nem tudni hogy te amúgy is szakítani akartál-e vele, még mielőtt ő összejött egy másikkal? Mert nem véletlenül jött össze másikkal, lehet hogy nem érezte jól magát veled, nem érzett szeretetet a részedről, így jogos hogy más után néz. Ha szeretsz valakit, nem ragaszkodsz hozzá, hanem szereted, ha tudod is mit jelent szeretni, nem pedig egy egós játszmát folytatsz, akkor nem néz más után. Ez nem ilyen fekete fehér hogy aki megcsal az a hibás. Lehet hogy már kimenekült a kapcsolatból, te pedig lévén hogy nem szeretted könnyen beadtad a válást. Csak hogy 20 évet az egós játszmáidra pazarolt, hitt benned, hogy megváltozott, de te nem szeretted sosem, simán eldobtad, ezután jogos a felháborodása hogy elvettél 20 évet, 20 évig önző voltál. Sőt törvényes is, nem csak jogos a vagyonmegosztás, lehet hogy emiatt jelentkezett még nálad. Mindez amit leírtam sok esetben van így. Nem biztos hogy nálad is így volt. Csak könnyű ezt leírni a magad szemszögéből röviden, de bizony ez sosem ilyen egyszerű mint ahogy szépen itt tálalod.
2022. okt. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Hitt benned hogy megváltozol*
2022. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
#8. Sosem voltam egoista. Én nem akartam szakítani. Azt gondoltam minden rendben van a házasságunkban. Azt mondta szerelmes lett. Azt olyat érzett amit előtte soha. Én ezt elfogadtam. Habár előtte több esélyt adtunk, hogy talán tudjuk folytatni, helyrehozni. Nem ment. Én elengedtem. Azt nem értem ő miért támadott engem utána többször.
2022. okt. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!