Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Analóg km órát fel lehet...

Janika1177 kérdése:

Analóg km órát fel lehet szerelni olyan kerékpárra amin agy dinamó van?

Figyelt kérdés
2022. okt. 8. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, de akkor nem mér. Kerékpárra még palackosgáz tartö/szállítót is lehet szerelni. De a rezsót már nem rakják rá, igy főzni sem lehet rajta. Remélem igy érthető?
2022. okt. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért akarsz analógot? Csak mert az zörög lassít csiszolódik .. A mai hall érzékelösök (mágneses) sokkal jobbak. Rezsót sem raksz rá, még ha főzni akarsz nem akarod azt kapcsolgatni.
2022. okt. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert az analóg jön be. Annak az az előnye hogy nem merül le.
2022. okt. 10. 22:37
 4/9 anonim ***** válasza:
A modern, digitális sem merük le gyakran, igaz ma már az a divat, hogy 2 elem is kell hozzá, egy az érzékelőnek, mert vezetéknélküli kapcsolattal küldi az órának az adatokat. De lehet még kapni vezetékes érzékelővel ellátottat, abba csak egy elem kell, nekem egy teljes évet kibir, mindig tavasszal szoktam új elemet rakni bele.
2022. okt. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na látod. Az analógba semmi nem kell csak fel kell rakni
2022. okt. 11. 21:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyél Riga vagy Komar mopedhez valót, kerékpáron is mér gondolom. Ha csak ilyen hozzávaló kell az nem lehet túl drága. Én kerékpárra valót vagy 30 éve láttam, azonnal kiszoritotta a digitális.
2022. okt. 12. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdezö egyébként te hol élsz, hogy ilyen problémák foglalkoztatnak? Az agydinamó az igencsak luxus még főleg egy régi kerékpárra, teljes kerék átfüzés kell a beépítéséhez.
2022. okt. 12. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Földön élek és nekem van agy dinamó a bringán. Nekem nem hegy beszéd kell meg le szologatós kommentek hanem, egy normális válasz hogy lehetséges-e vagy nem.
2022. dec. 4. 15:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ha a bowden elér ahoz a kerékhez ahol nincs agydinamó, pl. hátsó kerék, és ott fel tudod rakni arra a kerékre szabályos módon, akkor már jó is.. Agydinamó miatt szerintem nem lehet a hajtómüvét feltenni az első kerékre. A dinamó jatóbowdenjét pedig össze lehet forrasztani, keményforrasztással..
2022. dec. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!