Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mosással kapcsolatos (lejjebb)?

Mosással kapcsolatos (lejjebb)?

Figyelt kérdés
Vettem a zaraban egy fehér puha műbőr táskát, és ugye a használattól már koszos,de nem csak kívül, belül a bélés is. Na most megnéztem a címkéjét és az van ráírva h nem szabad mosni. Ilyenkor mivan ?!:D ezen kívül még az áll rajta h : 100% poliuretán (ami a puha műbőrre vonatkozik gondolom) +100% pamut( ami belül gondolom). szal abszolút nem értem miért nem lehetne mosni ?! lehet neki vmi baja ha 30fokon mosnám ki pl?!
2010. szept. 27. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd tisztítóba, az a biztos.
2010. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy kis lavórba engedj langyos vizet! finommosószert , sampont jól keverj el banne. Áztasd bele 10 percre!

Aztán tedd a kád oldalára, és puha szivacsal dörzsöld, majd zuhannyal öblítsd, és csöpögtesd le a kád felett!

Vigyázz!!!!

Ha belül papír karton merevítés van, akkor nem moshatod! (ez 200.e ft-os táskában is lehet)

Akkor kívül szivaccsal letörölöd, kifordítod a bélést, és csak a bélést kimosod mint eg ykifordított zsebet. Törölközővel szárítod. Gépbe semmiképp sem teheted.

2010. szept. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a részletes leírást :)
2010. szept. 27. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!