Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Annyira nincs hangulatom a...

Annyira nincs hangulatom a karácsonyhoz hó nélkül. Te hogy vagy ezzel?

Figyelt kérdés
2008. dec. 23. 15:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
86%
Nekem úgy alapban nincs hangulatom ezzel az erőltetett ünnephez, de így, hogy tegnsp is meg ma is hétágra sütött a Nap, most végképp nincs...
2008. dec. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a Karácsony akkor Karácsony ha fehér. így sajna most egy fokkal rosszabb, de ez van. Azt mondták fehér Karácsonyunk lesz, nem tudom mit mondhatnék, ma itt (erdély) hullott a hó de annyira kevés, hogy az szinte semmi. Én úgy érzem nem is igazi Karácsony ha nincs hó. Bár sokan azt mondják a szeretet adja a karácsonyt, semmi egyéb, én mégis azt mondom a karácsony mellé kell a hó.
2008. dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
szerintem sem valami cool hó nélkül, de addig még van egy kis idő ( hátha ) :D
2008. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
teljesen egyet ertek..
2008. dec. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Én is egyet értek, kiegészítve annyival, hogy nekem sincs alapból kedvem az egészhez.
2008. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
Én ki nem állhatom a karácsonyt, szóval csak örülök, hogy nincs hó. A legboldogabbá az tenne, ha nem ömlene mindenhonnan ez, nem égnének sehol az égők, és egy darab fenyő se lenne a közelemben. Boldoglennék. De komolyan..
2008. dec. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem csak azért éreztek így mert így nőttetek fel. Karácsony=hó. Minden filmben azt lehet látni, hogyha karácsony, akkor hó. Nekem megvan a hangulatom. Érzem az anyukám sütötte beigli illatát, és ez egyszerűen fantasztikus. Égnek a gyertyák, és minden fel van díszítve. Ha belegondolok, tényleg furcsa, hogy nincs hó, de nem vesztem el a kedvem. Ha nem is karácsonykor, majd utána biztos fog havazni.
2008. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszban van valami :)

no fel a fejjel, boldog karácsonyt mindenkinek :)

2008. dec. 24. 17:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadó vagyok: Mégiscsak esett egy kis hó este. Legalábbis nálunk. ÓRIÁSI pelyhekben. De már elolvadt :S:'(:(
2008. dec. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, igen egy pici itt is esett... :) Jöhetett volna több is :(
2008. dec. 25. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!