Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Annyira nincs hangulatom a...

Annyira nincs hangulatom a karácsonyhoz hó nélkül. Te hogy vagy ezzel?

Figyelt kérdés
2008. dec. 23. 15:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
vannak ezek a hósprék, azokkal lehet valamit kezdeni az ablakkal, az a jó, ha nem gondolsz arra h. kint nincs hó, felraksz karácsonyi zenét, illatokat stb.. és a hómentességet túl lehet élni(de azé jó lenne ha idén esne^^")
2009. okt. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Én téli születésű vagyok,igy nekem sokat jelent a karácsony.Szerintem nem azért lesz a szeretet üneppe, mert hó van (persze az nagyon jó ha van, de nem ettől függ),hanem attól, hogy a család együtt van, és mindenki boldognak érzi...

Ha neked hó nélkül nincs már olyan karácsony érzeted, hallgass karácsonyi zenét...az is kervet ad...vagy vegyél valami karácsonyi dolgot az íróasztalodra. Egyből jobb kedved lesz. :)

2009. nov. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!