Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért félnek a tini lányok...

Miért félnek a tini lányok orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
2022. okt. 14. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Szégyellnek olyan előtt levetkőzni, aki nem fogja megdugni.
2022. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
78%

Orvosként azt mondom, hogy jogos a kérdés... Félnek, nem szégyellik a testüket, de ez mindig így volt. Igaz én csak 2015-óta praktizálok , azóta biztos így van.

Tini lány nem szívesen vetkőzik le, mikor meg akarom hallgatni, sőt néha nekik áll feljebb, de van másik véglet, aki egy szóra leveszi a ruháját. Szerintem fontos nem csak a kicsinek, hanem a nagy gyerekeknek is elmondani, hogy mi fog történni, illetve miért fontos az adott vizsgálat.

Nagy kihívás az iskolaorvosi szűrés, melynek része a 10-es lányom emlő és fiúk nemi szervének vizsgálata is... Na akkor járok jobban, ha ezzel békén hagyom őket és utólag derül ki a baj? Vagy megcsinálom egészséges, de sebet hagyok benne, hogy le kellett vetkőzni? (Meg szoktam csinálni)

2022. okt. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Talán mert tinik... Nem szívesen öltöznek le egy idegen előtt... Főképp ha az orvosi férfi... Sok olyat lehet hallani, hogy fölöslegesen tapizza őket.

Ha az orvos nő nemű, akkor ez már más. Pedig csak egy húsdarabként tekint rá az orvos. Az én lányom se szívesen megy orvoshoz és nala is az okozza, hogy na akkor ott neki le kell öltözni és meg fogják nézni a mellkasát. De ez az ő érdekét szolgálja.

2022. okt. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert leharapja a fejüket
2022. okt. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!