Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ügyvédek,ügyvédjelöltek!Ti...

Ügyvédek,ügyvédjelöltek!Ti hogyan dolgozzátok fel lelkileg amikor a szemetek láttára a bunkó rendőr nyomozó a kihallgatáson igazságtalanul meghurcolja a gyanúsítottat(aki a börtöntől való félelmében dadog,remeg),akiről később kiderül hogy ártatlan?

Figyelt kérdés

2022. okt. 16. 02:25
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Úgy írigylem azokat,akik őszintén tudnak mosolyogni.Iyenkor eszembe jut, hogy ha velük is elkövették volna azokat a gonoszságokat mint velem,akkor már nem lenne olyan őszinte az a mosoly, akkor már neeeeeeeeeem:)
2022. okt. 18. 02:04
 22/32 anonim ***** válasza:
Állj már le. Senkit nem érdekel a rinyálásod.
2022. okt. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Attól hogy senkit nem érdekel a "rinyálásom" ,attól még kommentelhetem a saját kérdésemet, ezzel nem ártok senkinek,sőt ezzel még jót is teszek neked,mert lehetőséget adok arra hogy beszólj egy jót, ami örömet okoz számodra:)

Az hogy senkit nem érdekel, azért túlzás,mert vannak akikkel jókat beszélgetek privátban.

Engem nem zavar ha beszólsz,sőt kíváncsian várom a következő beszólásodat,de az se zavar ha nem válaszolsz semmit, nekem mindegy.

2022. okt. 19. 01:13
 24/32 A kérdező kommentje:
Még annyit fűznék hozzá, hogy az ilyen ítéletnek, mikor az önbíráskodót büntetik meg, és a szemét csalót védik, az az üzenete, hogy megéri becsapni másokat, mert a törvény a csaló oldalán áll.(ha nincs bizonyíték,pl:papír,tanúk...akkor jogilag lehetetlen,az önbíráskodás az egyetlen esély,csak akkor ésszel, pl: ne tanúk előtt,mint én:)
2022. okt. 19. 19:10
 25/32 A kérdező kommentje:

Meg még az jutott eszembe,hogy az ügyvédem azt mondta, hogy

"Nem az számít hogy kinek van igaza, hanem a jog"

Csak akkor azt nem értem,hogy miért van kiírva a bíróság épületére,hogy :"Az igazságnak" ? Miért nem az van kiírva hogy: "A jognak" ?

2022. okt. 21. 01:54
 26/32 anonim ***** válasza:

Senki nem alázhat meg senkit!


Panaszt kell tenned a rendőr ellen, aki az ügyedben eljárt!

Hatalommal való visszaélés stb... Még sorolhatnám.

Ha van rá pénzed beszélj egy ügyvéddel.

Aztán beperelheted a rendőrséget avagy kérhetsz úgynevezett "kártérítési összeget".


Ha szeretnéd, hogy ebben segítsek, nyugodtan írj rám.


Nem szabad csak úgy annyiban hagyni...

2023. jan. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Milyen sokat tudhat segíteni jogi vitában valaki akinek semmi köze a joghoz.


Mi az a “ Hatalommal való visszaélés”? Mert a jogszabály ilyet nem ismer. Irj rá, hátha jól buzdít egy perelésre aztán csomót fizetsz az ügyvédnek😂😂

2023. jan. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Hát én sem hiszek abban hogy jól jönnék ki egy perelésből, de jól esik hogy együtt érzel.

Sok a szemét ember ezen a világon, a megalázás az szinte alap.

Az is megalázás amit a 22-es írt:

"Állj már le. Senkit nem érdekel a rinyálásod."

A halállal megszűnik minden testi-lelki szenvedés, de azért jó dolgok is lesznek addig, nem kell öngyilkosnak lenni, kivéve gyógyíthatatlan betegség esetén,vagy ha valaki lebénul és nem tudja magát ellátni... vagy idős korban, mikor már pelenkázásra szorul az ember.

2023. jan. 16. 19:43
 29/32 anonim ***** válasza:
Mit makogsz itt össze?
2023. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

"Mit makogsz itt össze?"

Ez a beszólás mennyire volt jó érzés egy 1-10-es skálán?

Azt is te írtad hogy: "Állj már le. Senkit nem érdekel a rinyálásod." ?

2023. jan. 16. 20:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!