Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ügyvédek,ügyvédjelöltek!Ti...

Ügyvédek,ügyvédjelöltek!Ti hogyan dolgozzátok fel lelkileg amikor a szemetek láttára a bunkó rendőr nyomozó a kihallgatáson igazságtalanul meghurcolja a gyanúsítottat(aki a börtöntől való félelmében dadog,remeg),akiről később kiderül hogy ártatlan?

Figyelt kérdés

2022. okt. 16. 02:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%
Ezt valami filmben láttad?
2022. okt. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Az ügyvédnek ez a munkája. Érzelmileg egy csöppet sem fogja meghatni az, hogy jogos indokból csukták-e le a védencét. Mindez csak pénz kérdése.
2022. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Én voltam meghurcolva, mert önbíráskodtam(megfenyegettem anyukám adósát 2 tanú előtt, hogy ha nem fizeti vissza a tartozását akkor szétverem a fejét)50ezres felfüggesztett pénzbírságot kaptam,de a lalki trauma hogy, meg voltam hurcolva,(dadogtam,remegtem a félelemtől az ügyvédem szeme láttára a kihallgatáson) egy életre szól számomra, meg is voltam alázva, ujjlenyomatvételkor önelégülten mondta a rendőr, hogy "Milyen jó hogy nem kell a gyanúsítottaktól székletmintát venni" A rohadék aki feljelentett a mai napig tartozik anyukámnak,jogi úton semmi esély a tartozás behajtására.
2022. okt. 16. 19:01
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint a foglalkozás elérte a célját, örülj neki, hogy nem tapasztaltad meg a börtöni körülményeket.
2022. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
De így is olyan lelki-pszihés sérülést szereztem ami úgy fáj mint az állat,és életem végéig fájni fog. Ráadásul ezek után vártam a villamosra a megállóban és odajött hozzám a mocsok és még bele is mosolygott a képembe,azt a gonosz tekintetet,szemeket nem lehet leírni,brutálisan gonosz volt.Jól tudta hogy nem merem megütni, mert félek a börtöntől.
2022. okt. 16. 20:09
 6/32 anonim ***** válasza:
Akkor talán keress fel egy pszichológust. Nekem is volt már dolgom a "mocskokkal", és érdekes módon normális viselkedésre normális reakciót kaptam tőlük, szóval nem tudom, hogy te melyik álomvilágban élsz.
2022. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Előszőr normálisan viselkedve kértem hogy fizesse vissza a tartozását,de esze ágában nem volt,szóval normális viselkedésre nem kaptam normális reakciót, jogi úton nem lehet behajtani,így az egyetlen esély az önbíráskodás volt.(bár nem 2 tanú előtt kellett volna megfenyegetni).Azt gondolod hogy ha normálisan viselkedsz, akkor visszafizeti a tartozását egy mocsok?Én élek álomvilágban?
2022. okt. 16. 20:29
 8/32 anonim ***** válasza:
Nem, én a rendőrt értettem "mocsok" alatt, furcsa módon én nem ügyvéddel mentem kihallgatásra, és nem is gyökérkedtem velük. A tartozás visszafizetése pedig a Ptk.-ba tartozik, az önbíráskodás pedig még mindig büntetőjogi kategória, jó reggelt!
2022. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Normálisan viselkedtem a kihallgatáson, mégis megalázott a rendőr.Ha gyanúsítottként hallgatnak ki akkor kötelező hogy védő is jelen legyen különben a vallomás nem vehető figyelembe a bíróságon.

Azt értem hogy

" A tartozás visszafizetése pedig a Ptk.-ba tartozik, az önbíráskodás pedig még mindig büntetőjogi kategória"

de abba belegondoltál-e hogy vajon mennyi esély van rá hogy polgári peres úton vissza legyen fizetve a pénz?

2022. okt. 16. 21:15
 10/32 anonim ***** válasza:
Megalázni akkor fog a rendőr, ha okot adsz rá, akadályozod a munkáját. Egyébiránt ha nagyobb összegről van szó és jogos az igényed, akkor polgári peres úton simán érvényesíteni tudod. Többek közt ezért vannak végrehajtók, hidd el, ők nem viccelnek.
2022. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!