Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon nem motivál semmi az...

Janosvertes32 kérdése:

Nagyon nem motivál semmi az életbe maradásra már nagyon régen csak mindig örökösen csak tartom magamat hús-vér emberként emberileg de ideg-gyenge vagyok igyhát úgyhogy idegileg és lelkileg megedződni nem tudtam eddigsem mi legyen ilyenkor!?

Figyelt kérdés

ilyen esetben az ember adja fel az életét!?rosszak ezek az örökös lemondások és nélkülözések ez hogy semmi jót ne várjak mindig csak a negatívumok értek.

jó egy beteg sérült vagyok csúnya ronda rút nem szép ember és homokos is vagyok.

de emberi igényeim nekem is vannak és lettek volna a régmúltban is.



2022. okt. 6. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
😂😂😂😂😂
2022. okt. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, amíg ilyen véleménnyel vagy magadról, addig nem várhatod el, hogy mások jobbnak lássanak. Ez pedig egyenesen vonza magával, hogy csak a negatív dolgokat látod magad körül. Véleményem szerint tehát a hozzáállásodon kéne változtatni 🙂
2022. okt. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszukat mindenjot viszlat
2022. okt. 8. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Fekete Katára keress rá youtube-on ő az utolsó reményed.
2022. okt. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz kellene fordulnod.
2022. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!