Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tisztelt gyakori kérdések...

Janosvertes32 kérdése:

Tisztelt gyakori kérdések felhasználók! 33 éves érdeklődő vagyok A kérdésem csak annyi lenne/volna,hogy a világ történelemben mikor változott meg nagyon a világ és az emberek is!?

Figyelt kérdés
Amikor eljött elérkezett az a pont az az időszak amikor 360fokos fordulatot vett minden és mindenki!?

#változás #idő #időszaka #a világ-történelem
2022. okt. 18. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

360 fokosat, mi? Az pont egy teljes kor, ha jol emlekszem...


Amugy a kerdesed ertelmezhetetlen, nincs viszonyitasi alap. Az egyiptomi faraok korahoz kepest a gorog varosallamok is egy nagy fordulat, azokhoz kepest a nemzetallamok, birodalmak ujabb fordulat, a rabszolgatartas elhagyasa egy ujabb, a del-amerikai indian kulturak eltunese megint...

2022. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A 360 fokos fordulat nem változtat semmin, szerintem a 180 az amire te gondoltál.


Amúgy meg elég sok ilyen volt, nem tudom pontosan mire gondolsz, kedves 33 éves érdeklődő.

2022. okt. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
#2 semmi konkretra nem gondol mert sajnos mentalis serult, paranoid es/vagy skizoid pszichozisa van es valoszinuleg nem szedi a gyogyszereit.
2022. okt. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Ennyi felesleges szócséplés minek? Tele van töltelékszavakkal.

Én ennyi írtam volna csak: Mely korokban változott meg a világ jelentés mértékben?

2022. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Ha te azt látod, hogy megváltozott, akkor az utóbbi 33 évben történhetett ez, ha már ilyen idős vagy.


Azt ajánlom lehet konkrétan le kellene írnod hogy mire gondolsz.

Mert nem kellene itt ripacskodni, hogy a te idődben minden jobb volt.

2022. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Hagyjátok szegényt, nincs teljesen rendben odafent.
2022. okt. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 NTBS ***** válasza:
100%
Technológiai forradalom óta.
2022. okt. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mindenjot viszlat
2022. okt. 19. 22:55
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Tegyél meg te is egy 360 fokos fordulatot, például a középiskolás történelemkönyvek körül. Akár pályára is állhatnál körülöttük, szebb lenne a világ.
2022. okt. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14%

Pedig teljesen más minden.

Nincs illata semminek.Olyan mint régen.Ha elmentem egy bolt mellett érezni lehetett a pékárúk illatát.Teljesen más minden.Az emberek is változtak.

Amúgy ezen már én is gondolkodtam.Mindha átcsúsztunk volna egy sötétebb síkra.

2022. okt. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!