Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem nincs értelme...

Csak szerintem nincs értelme a Facebook-nak?

Figyelt kérdés
Bejelolsz embereket és ennyi, sok értelmét nem látom

2022. okt. 29. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Akkor ne légy rajta. Én örülök neki, hogy látom, mi történik rokonaimmal és barátaimmal. Pedig nem is azért vagyok rajta, hanem azért, mert információkat közlök egy nagyobb csoporttal.
2022. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem egy elavult oldal, régi módi, de muszáj fent lennem, mert akkor nem lenne Messenger-em sem 🤷
2022. okt. 29. 22:23
 3/11 anonim ***** válasza:

"Én örülök neki, hogy látom, mi történik rokonaimmal és barátaimmal"


Végülis igen, erre jó. De aki annyira barát, hogy nem beszélünk, annak mi értelme?? Aki érdekel azzal beszélek és tudom mi van vele, még azt is amit nem rak ki (mert ugye van aki nem is posztol annyira).


Van valami "haszna", de én inkább rá vagyok kényszerülve jelenleg a használatára. Amint lehet nélkülözni én szerintem függesztem ismét a fiókom. Régebben volt már kb 1 évig. De aztán megint kellett. Jelenleg is mivel fő információ közlési forrás iskolában (egyetem), emiatt kell. De miért kellett erre rátelepülni?? Egyáltalán nem hivatalos dolog az, hogy facebook csoportokba anyagokat rakni ki.

2022. okt. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Emberileg szerintem sincs értelme, sőt károsnak tartom !


De a facénak megéri, mert a felhasználók adataival kereskednek és a szerencsétleneken kaszálnak, meg befolyásolják őket.

2022. okt. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
#2 Nem kell fb ahhoz hogy legyen messengered,én csak azt használom.
2022. okt. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5-ös most már kell hozzá, 2-3 éve még nem kellett
2022. okt. 30. 06:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is csak a messenger miatt vagyok fent, és pár adok-veszek csoportban. Kapcsolattartásra nagyon jó, a kiposztolt hülyeségek viszont kifejezetten butítóak.
2022. okt. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Látom nem csak én vagyok így ezzel
2022. okt. 30. 08:16
 9/11 anonim ***** válasza:

"Látom nem csak én vagyok így ezzel"

Hanem még ki? Egy valaki.


"De aki annyira barát, hogy nem beszélünk, annak mi értelme?? Aki érdekel azzal beszélek"

Beszélni, az két-három barát, aki ugyanott lakik, dolgozik, tanul. Ezek meg nem kőbe vésett törvények, nincs rabszolgaság, bármi miatt odébállhat. Onnantól kezdve régen volt a levél, aztán a telefon. Ezeket meg nyugodtan felfoghatjuk úgy, mint a facebook elődjei. Én Pécsett lakom, vannak a Nyírségben rokonaim, ezelőtt 40 évvel a nagymamák váltottak félévente leveleket, meg háromévente egyszer ők jöttek, vagy mi mentünk (leginkább temetésekre). A Facebookon meg naponta látom, mi van velük, és ha érdekel valami, belekérdezek.

2022. okt. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én egy idő után nagyon elfáradtam a sok információtól ami ment a facen. A fiókomat inaktiváltam így a messengert meg tudtam tartani. Senkivel sem szűnt meg a kapcsolatom, ugyanúgy elérhető maradtam mintha lenne facebookom.
2022. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!