Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnák és hol mennyiért...

Hogy tudnák és hol mennyiért "vámpír fogat" csináltatni?Mik a kockázatai illetve hogy csinálják?

Figyelt kérdés
2022. okt. 30. 01:56
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Nem leszek népszerű, de most felejtsd el az ötletet. Hosszútávon nagyon megbánod. Azok az emberek akik alapból ilyen fogakkal születnek minden vágyuk, hogy normális fogaik legyen.


A hegyesítő eljárással a fogzománc károsodik, a fog könnyebben szuvasodik, valamint könnyen letörhet. A fogkorona a szomszédos fogakra támaszkodik, ezzel fájdalmassá teheti a rágást is.


A fogorvosok többsége nem vállalja, max. tetoválószalonok, de ott sem mindenki.


A fogazat nagyon fontos része az emberi szervezetnek, ne tedd tönkre egy divat irányzat miatt. Inkább vegyél műanyag fogsort.

2022. okt. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 leírt mindent, de én a kérdező helyében inkább a matekházival foglalkoznék. Ha esetleg felnőttként merült fel benned ez a kérdés, akkor viszont hajrá, csináld, megérdemled!
2022. okt. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából szuletésemtől kezdve meg van a vámpír fog csak kicsit "nagyobbra akarom". És igen felnőtt vagyok :)
2022. okt. 30. 11:04
 4/7 A kérdező kommentje:
Műanyag izét csak fel kell helyeznem?vagy ez hogy van?
2022. okt. 30. 11:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a fogtündértől, mindenben segíteni fog.
2022. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha születésed óta meg van, akkor ugyan azt tudom csak írni. Ne tedd! Nem ér annyit, mint írtam egy ilyen beavatkozás után csak szenvedsz vele, hamrabb megy tönkre a fogadid. Nem fogsz tudni utána rendesen enni, állandó fejfájás és így is úgy is letörik egy-két éven belül, mert annyira megrongálódik a fogzománc. A műanyag izét igen, csak fel kell helyezni, de a dobozára felvan írva, hogyhogyan kell felhelyezni, de itt van egy video, hátha ez segít:


https://www.youtube.com/watch?v=9IDtoaJep2Y

2022. okt. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek narad a műanyag "íze "(:
2022. okt. 31. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!