Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egy embernek...

Miért van az hogy egy embernek aki szeretne javítani valamit és segítséget kér azt mondják hogy ez nem neki való dolog, keressen fel egy szerelőt? (Nyílván sokszor tényleg jobb ha nem csinál mindenki mindent...

Figyelt kérdés
De volt hogy "laikusként" különb és jobb munkát/javítást csináltam mint a szakember.(gondolok itt játékkonzol javításra,autó szerelésre vagy festésre stb)(pedig csak utánna néztem(nyílván nem kezdenék bele annélkül hogy biztonság és egyéb ismeret hiányzik))

2022. nov. 1. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
27%

""laikusként" különb és jobb munkát/javítást csináltam mint a szakember"


Amíg ezt elhiszed magadról, addig a választ sem fogod fel.

2022. nov. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erről beszéltem, miért gondolják az emberek hogy valaki csak azért jobb mert végzettsége van belőle, de bocsánat ha én vagyok a hülye hogy a "szakember" felrakta a mosdót és pár nap múlva leszakadt pedig nem használtuk mert mondta hogy várjunk vele, majd dühös letten vettem egy másik mosdót felraktam és fél éve már hogy semmi probléma vele
2022. nov. 2. 10:48
 3/3 anonim ***** válasza:

1. A szakember szó itthon sok szakmában nem ismert. Sok a kontár ember, aki csak felmarkolja a penz majd lelép egy szar munkát hagyva maga után. Nem kell sorolni, igaz?


"1 dolgozik, 3 nézi."



2. Van olyan, akinek zsigerből megy valami, ez tökre jó dolog. 1 csak negatív véleményt írt, de egyáltalán nem értek egyet.

2022. nov. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!