Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 18 éves fiú vagyok, néha...

18 éves fiú vagyok, néha szokott fájni a lábam mivel ludtalpas vagyok sokan mondták hogy csinálják különféle tornákat mert az segít, 2hete elkezdem csinálni minden nap de nem hogy jobb lenne a labam hanem még jobban fáj, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2022. nov. 3. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert ket het alatt csak lefaradt, plusz a javulas is sokszor fajdalommal jar. Csinald tovabb.
2022. nov. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mikor érek el eredményt? Vagy legalább annyit hogy ne fájjon ennyire.
2022. nov. 3. 00:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Tűrni kell ezt a fájdalmat, különben később sokkal rosszabb lesz.
2022. nov. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ortopédus mit mondott?
2022. nov. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ortopédushoz menj el mindenképp. Minden eset más, specifikus is lehet. Érdemes egyeztetni dokival.


Nekem pl jobb lábam csontozatai mélyebbre süllyedtebbek voltak. Speciális ludtalpbetétet, egyedit igényeltek.


Mielőbbi egyeztetés, vizsgálat, mielőbbi javulás.


Azt se feledd: pár hét alatt ne várj csodát, hiszen totyogós babakorod óta x év eltelt és deformálódott a lábad.

2022. nov. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!