Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha 18 éves el múlt a gyerek...

Ha 18 éves el múlt a gyerek de ha otthon lakik adjon le pénzt?

Figyelt kérdés
Édes anyuka nem dolgozik mióta be jött a koronavírus, és követelőzik 40.-50.-ezret, szerintem nem kötelességem adni, mi közöm van nekem az ő számláihoz? A húgának van 10db Amstaff.-Pitbull kutyája és ott szokott vigyázzni rájuk 0.-24.-ben ha úgy van (mert ezt kéri tőle) babáknak hívja őket Szent estekor itthon hagytak el mentek étterembe, és Szilveszterkor is egyedül hagytak, csak a pénzt lássák bennem addig vagyok jó még azt a kis pénzt oda adom, utána le vagyok sz@rva, mindig veszekedés van a kaján meg a pénzen, az egyik etetésnél át harapták a jobb kézfejét, és csövek lógtak ki belőle szabályosan át tudtál nézni rajta, költözznék de ezek haramiák…

2022. jan. 2. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelességük, hogy etessenek, fűtsenek rád és fizessék az elfogyasztott áramot. Vagy vedd meg magadnak az ennivalódat, vagy fizesd ki, amit megeszel.
2022. jan. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben van kereseted és ott szeretnél élni abban a háztartásban, akkor illik kivenni az anyagi terhekből részarányosan - akkor is, ha nem szeretsz ebben a környezetben létezni. Nem várhatod el, hogy felnőtt létedre, keresettel a zsebedben mások tartsanak ki!
2022. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jó múltkor 33.ezerért vásároltam

Be

2022. jan. 2. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!