Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon meg fogom kapni amit...

Vajon meg fogom kapni amit rendeltem Amazonon?

Figyelt kérdés
Udv! Most rendeltem egy elektromos rollert 210 euróért az Amazonon(utalvánnyal) és meg fogom szerintetek kapni? Mert azt irta,hogy november 13-ara érkezik! Nyíregyházára”

2022. nov. 3. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne kapnád meg?
2022. nov. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért kapnád meg?
2022. nov. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy igen.


Amazont is ki akarom próbálni, mert máshol kellemetlen tapasztalataim voltak.


A pálmát viszi a wish. Első rendelésemet szerelnem kellett. Második cucc, ami mellé jött az rendben volt s van a mai napig.

A harmadiknál kibacctak velem.


Megérkezett cuccról nem kaptam értesítőt, ugye abban van a kód is, amivel fel tudtam volna venni...

Egyszer pedig csak kapom az értesítést, hogy csomag átvételét elmulasztottam ezért visszaveszik a cuccot, pofátlan módon pedig a visszautalt összegből levontak mulasztási díjat...


Úgy, hogy ŐK hibáztak!


Bónusz: egy élő emberrel se tudtam felvenni a kapcsolatot. Full automatizált vacak rendszer.


Tervezek 200 eurós zongorát venni amazonról, de félek rendelni. Megvenném személyesen, de ilyen összecsukható nincs magyarban. (Ahogyan sok más sincs a magyar kínálatban.)


Amazonról nem hallottam panaszt. Legalábbis én.

2022. nov. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok,koszonom! Nov 12-re várhatom a csomagom.. Remelem nem lesz csalódásom🥺
2022. nov. 3. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!