Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Veszprémről?

Mit gondoltok Veszprémről?

Figyelt kérdés
Az egész megye unszimpatikus, hála égnek elköltöztem onnan. Csak kíváncsi vagyok mi a véleményetek erről a kis pöppnyi imádnivaló kis helyről😌

2022. nov. 9. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem szép, és nyugodt város, biztonságosnak is tűnik, nincs tele olyan csövestanyákkak mint más helyek (a vasútállomást leszámítva). A közlekedése jó, szép a környezet, sok a zöld, de élni nem tudom, milyen lehet ott
2022. nov. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
66%
Nekem tetszik Veszprém, csak kevés benne a szingli nő.
2022. nov. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
87%

úttúrási főváros.


Közlekedés (főleg amióta szétcseszik az utcákat) elég gyér, helyjáratosok logikátlanul járnak ráadásul legalább 10 perc késéssel, boltok kínálatában egész jó, szép jó hely, biztonságos, de nagyon unalmas is, egy 14-25 éves fiatal a jó középiskolákon és egyetemen kivűl nem tudnak semmit sem csinálni, azt leszámítva, hogy elutaznak Budapestre vagy Székesfehérvárra esetleg a Balaton környékére, ha bulizni, szórakozni szeretnének.


Turistaként: 8/10 mert nagyon szép város, szép a várnegyed és a völgy de

mint élni 4/10.

2022. nov. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
92%

#3

Ez csak ideiglenes. Készülnek a kulturális fővárosra. Jövőre remélhetőleg menyország lesz, mind a közlekedés mind a programok miatt.

2022. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
2004 óta veszprémi vagyok. 2013 óta lejtő az egész város...
2022. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
28%
Egy élhetetlen koszfészek, itt semmi nincs az ég adta egy világon, se egy normális pláza, se egy normális bolt, a helyi tömegközlekedés egyenlő a nullával, minden út feltúrva, nagyobb dugók mint a fővárosban. A sok cigányról nem is beszélve... Összegezve egy szeméttelep.
2022. nov. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Igaz, de Veszprémben nincs sok cigány
2022. dec. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
54%
7-es válaszoló, hogy ne lenne... Én sajnos itt élek, látom mi van itt, nemsokára költözésre kerül a sor :)
2023. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!