Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet venni egy férfinak,...

Mit lehet venni egy férfinak, akinek nincs semmi hobbija, elfoglaltsága, nem néz sorozatot, se foci, se gamerkedés?

Figyelt kérdés

Nehéz esetben vagyok párommal. Regóta együtt vagyunk, de kicsit nehéznek érzek ajándékot venni neki.

Nincs semmi különösebb dolog, amire vágyna, nem kedvel igazán semmilyen sorozatot, játékot, filmet, amihez kapcsolódóan lehetne választani valamit.

Focit se szereti meg úgy amblokk sportot se nagyon néz vagy játszik.

Nincs hobbija, nem gémerkedik, nem cigizik, nem alkoholista, barátokkal sem nagyon találkozik.

Néha szeret meginni egy sört.


Ti mit vennétek neki ezek alapján?


Nyilván ismerem és tudom, hogy ezt nekem kell eldönteni, kiválasztani, de kívancsi vagyok van e valaki hasonló helyzetben, hátha van valami jó tanácsa.


Köszi!



2022. nov. 10. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Sört, meg még több sört.
2022. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán drága de esetleg egy új telefon? Vagy ha csak ilyen kissebb dologra gondolsz akkor valami csokilikőr vagy garrone cherry ezek ilyen finom alkoholos italok. Esetleg egy okosóra az sem egy nagy pénz. Ruha. Más ötletem nem nagyon van.
2022. nov. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Óra. Parfüm. Tárca. Élmény: valami egynapos wellnessbe vidd el. Mozi, színházjegy.
2022. nov. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
élményajándék.... utazás, színház, hangverseny, stb.
2022. nov. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Telefont nemregen vett, oraja van, parfum teren eleg valogatos, egyet szeret csak... tarcaja is van mar, moziba szoktunk jarni, szinhazat nem annyira szeretjuk. Szoval ahhh mar most sok mindent kilottem de koszonom a probalkozasokat!
2022. nov. 10. 15:55
 6/9 NTBS ***** válasza:
54%
Egy közös fotókat tartalmazó album.
2022. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pár napos hétvége egy üdülőhelyen, meg amiket fentebb ajánlottak.
2022. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálj beszélgetni vele, hogy minek örülne, milyen tanácsot, vagy támpontot tudna adni, hogy ajándékot tudj neki venni. Nyilván így nem lesz akkora meglepetés, de nem is mindenki szereti a meglepetéseket.


Én sokkal jobban örülök, ha valami olyat kapok ajándékba, amit én kértem, de tényleg szükségem van rá és ezért értékelem, mintha megpróbálják kitalálni, minek örülnék és vesznek valami olyat, amire nincs szükségem.

Nálam még a könyvutalvánnyal is nagyon könnyű melléfogni, mert nem a magyar könyvesboltokban vásárolok, ahol a legtöbben utalványt szoktak venni, hanem Amazonról eredeti nyelven.


Esetleg próbálhatsz házi készítésű mozijegyet ajándékozni, vagy akár mozi utalványt is (úgy emlékszem, árulnak ilyeneket is), amit tetszőleges filmre be lehet váltani.


Ha tudod, milyen édességet, sört, akármit szeret, akkor olyat jó ötlet lehet az ajándékok mellé tenni, de ha nagyon egyoldalú az ízlése, vagy esetleg pont megváltozott, akkor könnyű lehet mellé fogni.

2022. nov. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
semmit! hagyd őt békén! én is ilyen vagyok, én már csak tudom!
2022. dec. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!