Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális az,hogy egész életemb...

Normális az,hogy egész életemben,soha semmiért nem kellett meg küzdenem?

Figyelt kérdés

Jó módú családból származaom,fiatalon fizették a jogososítványomat,utána autót kaptam.


Érettségi után lakást vettek nekem a szüleim,úgy igazából sose dolgoztam,mert vannak lakások a nevemen amik ki vannak adva albérletben és azoknak a bevételeiből élek.


Néha úgy eszembe jut,hogy el kéne mennem dolgozni, csinálni valamit, nem a pénz miatt,hanem hogy a napom keretbe legyen foglalva,de hát nem is értek semmihez úgy igazán.



2022. szept. 19. 10:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem teljesen hasznos olyan szempontból, hogy így sok képességét nem tanulsz meg amire szüksége lehet az embernek az életben, de ha már ilyen szerencsés helyzetben vagy, akkor használd ki. Én élném az életed. Rengeteg jó dolgot lehet csinálni, kipróbálni, használd ki. Tanulj dolgokat, (és akkor már fogsz is érteni valamihez), vagy keress valami hobbit - sportot, művészetet, bármit, esetleg segíts másoknak. Vagy kezdj el valami olyan dolgot, vállalkozás szerűt,ha van valami amivel szívesen foglalkoznál, azt keretbe foglalhatod mintha dolgoznál, mégis azt teszed amit szeretnél, és haszna is lehet.
2022. szept. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%
Most akkor vettek egy lakást neked, de utána meg azt írod, hogy több lakás is van a neveden...? Mi az ábra?
2022. szept. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Önkénteskedni tudsz, sok hasznos dolgot tudnál csinálni....
2022. szept. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Szerintem is az önkénteskedés az egyik legjobb, mert szociálisan is tudsz fejlődni belőle, tapasztalni és tennivaló ott is akad bőven. Akár a nehéz fizikai munkáig bezáróan is.
2022. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

2#

Mikor 19 voltam vettek az érettségimre egy lakást.

Majd későbbi években vettek még nekem 5lakást ,azok vannak kiadva albérletbe

2022. szept. 19. 11:53
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

5: és sose beszéltetek arról otthon, hogy karrier, munka, egyéb...?

Gondolom, apádéknak kemény munkájuk van abban, hgoy jólétben éltek...

2022. szept. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá,hogy esetleg az egyik autómosonkba elmegyek dolgozni.

De mindig le beaszéltek róla,hogy az nem nekem való,nem tetszene nekem.

2022. szept. 19. 12:19
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
7: aha... Tehát van egy érettségid, és egész nap nem csinálsz semmit, csak várod hóvégén a bankszámlára beérkező lóvét?
2022. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem foglalkoznék azzal, hogy mit mondanak. Elmennék oda dolgozni, ahova szeretnék. Ha nem jönne be, akkor váltanék stb stb. Tulajdonképp én is ezt csináltam, csak 0 forintom volt.
2022. szept. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

8#

Van egy mopszom és egy francia bulldogom,kertkapcsolatos lakásban lakok,de naponta 3 alkalommal megsétáltatom őket.


Heti 2 alkalommal kondizni járok,mert lett egy kis pocakom.


Évente 4-5 alkalommal befizetem magamat egy körutazásra magamat külföldre.


Ezen kívül sokat járok moziba,sokat netflixezek,most gondolkodom rajta,hogy egy angol tanfolyamot elkezdek,hogy meglegyen a középfokú angol nyelvizsgám.

2022. szept. 19. 13:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!