Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A munkaadónak beadott eredeti...

SAMpernatural kérdése:

A munkaadónak beadott eredeti rózsaszín kiskönyvemet kell hogy vissza kapjam a szerződés végével?

Figyelt kérdés

1hónapot dolgoztam egy kórházban; előző munkahelyemen kaptam ilyen Országos Egészségbiztosítási Pénztár (OEP) kiskönyvet amit a munkaidőm végével vissza akartam kérni hogy nálam legyen.

Nem tudom ott megkérdezni, mert csak úgy már nem lehet fel menni a HRre csak főnővéri engedéllyel időpont kérése után.... na mindegy ez bonyolult.Nem azt a könyvecskét kaptam vissza amit én odaadtam, hanem írtak egy újat, és az eddigi munkaidőim nincsenek benne


Ezt a rózsszín kiskönyvet addig vihetem munkahelyről munkahelyre míg be nem telik?



2022. nov. 15. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vissza KELL kapnod az eredetit.

" eddigi munkaidőim nincsenek benne"

Ne hagyd már magad palira venni!

2022. nov. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem akarom, szerencsére gyakorlatra is oda járok, elvileg pénteken felmehetek. Csak biztosra akarok menni, hgy jogos a feháborodásom, hogy nem az eredetimet kaptam vissza(azt is 1500forintért inkább postázták, mintsem hogy felmenjek érte)...jolvan hogy csak pár hónapom volt benne, de akkor is ha netán nyugdíj előtt ez fontos lenne akkor most tudok fissibe valamit tenni.

Mondjuk nem tudom ,hogy 19évesen mennyi esélyem van a nyugdíjra....

2022. nov. 15. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!