Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok rendesen inni?

Miért nem tudok rendesen inni?

Figyelt kérdés

Hogy tudnék többet inni? Egy àtlag nap fél liter vizet iszok (igen, tudom higx nagyon kevés ne is mondjátok) nyàron még ennèl kevesebbet ittam mert nem volt kéznél mèg az a fél l víz se, volt hogy semmit se ittam és egyszerűen nem érzem higy ez nekem hiányzik higy többet igyak. Sose ittam sokat, sőt visszagondolva egészen keveset ittam mindig is.

Én már majdnem mindent megpróbàltam hogy többet igyak (töltöttem le alkalmazást, hoztam be palackba vizet/most is ezt csinàlom/) de egyszerűen semmi

Az appal az a bajom hogy kinyomom mondvan hogy nincs kedvem felkelni és idegesít hogx folyton pittyeg, a palackot meg folyton elfelejtem megtölteni és este arra jövök rá hogy csak fél l-t ittam (vagy annyit se)


Mitől lehet ez?


2022. nov. 17. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha unatkozol vagy éhes vagy, igyál meg egy pohár vizet. Illetve étkezés előtt is ezzel kezdd. Illetve bármikor amikor éppen eszedbejut.

Idővel megszokod és többet fogsz inni.

Különösebb recept nincs erre. Én is túl keveset iszok. :)

2022. nov. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, Kérdező?

Majd ha eléred a 30. évedet, jusson eszedbe a kórházban (vagy az orvosi rendelőkben), hogy kár nem volt napi minimum 2 liter FOLYADÉKOT fogyasztanod. (Különféle kövek alakulnak ki a tested szöveteiben.)


Ízesítsd valami kedves ízzel a vizet. Csinálj mentából citrommal teát (Sparban kapni üdítőként, literes kiszerelésben, természetes cukor nélkül, tehát nem is hizlal.

2022. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szimplán nem vagy hozzászokva.


Fokozatosan rá kell állni.


Ne akard egyből letuszkolni a minimum 2L-t, azzal csak ártasz, egy elutasító érzés lesz benned.


Ahogy az edzéseket se kezdheti az ember pro módban a nulláról.


X naponta vagy pl hetente növeld 1 pohárral a napi adagodat, amíg el nem éred azt a mennyiséget, hogy átlátszót pisilj.


A legjobb a víz, de időnként jó feldobni pl. :

Limonádé egy kis őrölt gyömbérrel. Megfelelő arányban nagyon kellemes és az emésztésnek, gyomornak is jót tesz a gyömbér.


Amikor van idő és anyagilag is megengedheted, akkor heti minimum 1x gyümölcs-zöldség turmix.

Ha érdekel van egy külön receptes könyvem ilyen italokhoz.

Ezeket saját szájízre lehet módosítani.


Appoknak semmi értelme, hogy jeleznek, a sima ébresztővel is megoldod amúgy XD


Nem app kell, hanem te és egy kis odafigyelés.


Fokozatosan szoktasd a tested.


A megfelelő folyadékbevitel sok mindenre kihat.


A pár fős csapatomat is rászoktattam. Ugyanis korai elfáradást, fáradékonyságot, dekoncentráltágot is eredményez a nem megfelelő folyadékbevitel.

Hibát bárki bármikor véthet, de nem mindegy, hogy megelőzhető vagy elkerülhetetlen dolog miatt történt.

Ezzel is csökkentem a hibák számát és ők is jobban vannak, egészségesebb is.


Havi fő meetingre mindig csinálok saját recept alapján egy kis egészség bombát.


Vannak, akik beiktatták hétköznapokra maguknak a turmixokat.


Dobd fel, ha unod a vizet, de az a legjobb.


+ne feledd, folyadékbevitelbe beleszámolhatóak pl a levesek és társai.


Azaz étel formában is tudod növelni.


Hajrá! A tested hálás lesz.

2022. nov. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3as, én igaz ezt nem írtam le de én jelenleg is úgy próválom de ha nincs a szemem előtt egy pohár vagy bögre és egy üveg víz akkor van hogy semmit sem iszok
2022. nov. 18. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor tarts a szemed előtt állandóan egy pohár vizet.
2022. nov. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!