Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy aki halál...

Pokol01 kérdése:

Miért van az hogy aki halál közeli élményben volt része,csak a Jézussal vagy Istennel találkozott, az ördöggel,sátánnal nem? Ennyi jó ember nem lehet a földön? " Na jó azt mondják,hogy csak a jók mennek el. Egy ateista.

Figyelt kérdés

#Isten közeli élmény.
2022. nov. 17. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
És elhiszed ezeket?
2022. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán a rosszak nem jöhettek vissza, hogy elmeséljék.
2022. nov. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van, mert a halálközeli élmény során termelődhet a világ legerősebb kábítószere.

Ez okozza a végtelen békét az ilyen emberek arcán és az emlékeiben.

Amúgy, ha érdekel a téma, miért nem nézel utána?

Sok dolgot ismerünk már erről.

2022. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 és csak egyszer szabad kipróbálni, mint a heroint. Ja nem, azt egyszer sem.
2022. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

Miért pokol a felhasználóneved?

Abban hiszel?

Vagy csak azért regisztráltál erre az oldalra, hogy vallásos embereket sértegess a nézeteik miatt, amivel nem ártanak senkinek?

2022. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Én már éltem át ilyet, valós és képzeletbeli szinten is. Amikor tényleg baj volt, akkor az adrenalin gondoskodott arról, hogy még el tudjak mászni segítséget kérni mielőtt elvérzek, ezután képszakadás következett, egy kórteremben ébredtem műtét után (baleset). A képzeletbeli élményeimben pedig mind a pokol, mind a mennyország fogalmát megértettem, viszont véletlenül sem vallásos formájukban(Jézus, Sátán, Buddha, Mohamed, stb). Ezért én inkább agnosztikusnak tartom magam.
2022. nov. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igazából azért nem tudjuk hogy mi van a halál után mert aki pl tecchalott volt az lehet hogy tudja de valószínű hogyha vallásos akkor nem azt fogja mondani hogy nincs semmi hanem hogy találkozott istennel .


Épp ezért nincs értelme mert akárki aki átélte hazudhat

2022. nov. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
A halál után pontosan az van, mint amit akkor éreztél, mielőtt megszülettél. Empirikusan ezt lehet bizonyítani, a többi csak hazugság és lehúzás. Sajnos nem egy embert láttam meghalni, és a végső fázisban össze-vissza hallucináltak.
2022. nov. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!