Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A férfiak valóban nem szokták...

A férfiak valóban nem szokták kitörölni a feneküket?

Figyelt kérdés

Láttam ezt a képet

[link]

Pisiléskor értem hogy csak a nőknek kell wc papír de azert nagy dologkor férfiak is használják nem?

Akkor tulajdonképpen csak a nőknek kell wc papír, nőknek találták ki?

Én lány vagyok nem tudom törlik e a férfiak

Sőt én olvastam hogy egy férfinak törölni b*z*s



2022. nov. 18. 08:13
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
63%
Persze hogy nem szoktuk! Minek? Legalább ott is melegít valami!
2022. nov. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
89%
A kép egy vicc, semmi köze a valósághoz.
2022. nov. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
78%

Fúj... én nem is tudom hogy bírnám ki. Párszor persze megtörtént kiskoromban kiránduláson például, hogy nem volt nálam semmi és muszály volt törlés nélkül továbbmenni, de az egész napomat elrontotta. Estére megszárad és rohadtuk kellemetlen, viszket... Mindig van nálam legalább egy csomag papírzsepi és kicsi csomagos popsitörlő. Nem vagyok szívbajos, elmegyek a bokorba, susnáysba, kukoricásba akárhol ha rámjön, nem fogom tartogatni, mert abból még komoly gond is lehet. De valagtörlés és utána kéztörlés kell. Anélkül meg is őrülnék.

A pisilésnél is szükség lehet törlésre. A záróizom nem a kuki végén van, hanem a hólyagnál. Ha végeztünk a pisiléssel, a hólyagnél lévő izom zár, ám a csőben marad vizetel még sokáig tud csepegni.

2022. nov. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
84%

Rosszul tudod, mert a férfiak is kitörlik maguknak.

Ennek ellenkezőjét még sosem hallottam, pedig nagyon régen születtem.

2022. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
78%

Nem nemtől függ, hanem igényességtől.


Normál ember kitörli tisztességgel...


Annyi, hogy pasiknak nehezebb lehet, szőrösebbek. (már akik)


A kép csak vicc. Nehogy komolyan vedd.

2022. nov. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
77%

Hát szivem, ha egy pasi egy másik pasi fenekét törli...


Azért a gyerek apjának átengeded a baba pelenkáztatását. XD


Troll vagy vagy buta.

2022. nov. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Nem troll

17 éves lány vagyok es több ferfi kommentet is olvastam miszerint nem törlik

2022. nov. 18. 11:56
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Azok a kommentek is a vicc poénjára reflektálnak és annak kontextusában íródnak, fenntartva a humor folyamát.

Attól függetlenül, hogy nő vagy férfi, még ugyanúgy működik ebből a szempontból az emberi biológia. Az, hogy nem érted a viccet, csak egy dolog. De hogy 17 évesen ne legyél tudatában annak, hogy a biológiai szükségletek és tanult higiéniai eljárások ennyire élesen nem különülhetnek el egymástól, már fura. Ez még csak nem is az a szint, hogy egyes férfiakkal el lehet hitetni, vagy olyan téves következtetés le tudnak vonni, hogy vannak ízesített tamponok. Hiszen szarni mindenkinek kell.

[link]

2022. nov. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, netán attól félsz, hogy a fiú, akivel (akikkel) járni fogsz, majd mindegyiknek bűzleni fog a feneke?

Ne félj és barátkozz bátran.

Azt azért tudni kell, hogy pusztán a papírral való megtörlés után a bőrön a szag megmarad. Ezt csak lemosással (zuhany, fürdővíz) tudod eltüntetni. Az illatosított törlő csak esetleg elnyomja a szagokat, de attól a büdös még ott van (de keverten).

2022. nov. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
96%

Persze, hogy nem használunk WC papírt; igazi férfi üvegszilánkos, 280-as szemcseméretű csiszolópapírral törli a fenekét. Ha valamelyik puhány férfi WC papírt akar vásárolni, akkor a pénztáros elkobozza, hacsak nem mutat be ügyvéd vagy közjegyző által hitelesített felhatalmazást nőtől, hogy az ő megbízásából vásárol; nehogy hiány keletkezzen egy kizárólag nők részére gyártott és forgalmazott árucikkből.


Istenem, te lány, tényleg ilyen buta vagy, vagy csak megjátszod?

2022. nov. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!