Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A férfiak valóban nem szokták...

A férfiak valóban nem szokták kitörölni a feneküket?

Figyelt kérdés

Láttam ezt a képet

[link]

Pisiléskor értem hogy csak a nőknek kell wc papír de azert nagy dologkor férfiak is használják nem?

Akkor tulajdonképpen csak a nőknek kell wc papír, nőknek találták ki?

Én lány vagyok nem tudom törlik e a férfiak

Sőt én olvastam hogy egy férfinak törölni b*z*s



2022. nov. 18. 08:13
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 10-es mondja. Egyébként csak a logika útján elindulva, hány sz*rszagú férfival találkoztál eddig, leszámítva a csöveseket?
2022. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
93%

Ha már itt egy lány... akkor válaszolj arra a kérdésre, hogy hogy a francba lehet kibírni 1 héti kakkantás nélkül? Olvastam egyszer itt egy kérdést, egy lány írta, hogy az normális-e hogy ő csak otthon szarik? Kollégista. Vasárnaptól péntekig nem rakfészket a kóterben, csak otthon péntek este.

Azt hogy a kénköves ménküben lehet kibírni? Én imádok reggelente nagyokat üríteni, tökre felszabadító. És persze kitörlöm.

2022. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Azért is rendkívül ritka a kék színű WC papír, mert az a fiúk színe. (Csakhogy növeljem a mentségedre szolgáló hozzászólásokat.)
2022. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Látsz egy ilyen képet, és rögtön erre gondolsz, ez komoly? Tudod miket lehet itt olvasni egyébként női vécékről tele szarral és tamponnal?
2022. nov. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ki törli ki???
2022. nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez amolyan úri mulatság.
2022. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
12es ez egy sztereotipia a én sokhelyen szartam már suliba is szoktam, étterem mosdoba, uszoda wcbe, vonaton sőt kirandulas alkalmasval is. A mozgas, kimozdulas segiti a bélműködést. Ez egy sztereotipia hogy a nők nem végzik a dolgukt csak otthon. Amugy igazsagtalannak tartom hogy a férfiaknak nem kell kitörölni pisilés után. A menzeszről meg ne is beszéljünk.
2022. nov. 18. 18:52
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokan azért megtöröljük pisilés után is. Sőt, ülve pisilek itthon (vagy vendégségben, ha mennék). Persze ez piszoárnál nem kivitelezhető, de azokat el is kerülöm más okból is.
2022. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

"Amugy igazsagtalannak tartom hogy a férfiaknak nem kell kitörölni pisilés után. "

Ezek szerint mégsem olvasod a kommenteket, mert leírta valaki az anatómiai vonatkozását. Semmit nem "kell", egyéni higiénia/igényesség kérdése, hogy valaki letörli azt az 1-2 cseppet, vagy inkább hagyja hogy felszívják a ruharétegek, aztán majd megszárad.

2022. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
A 12es miből gondolja hogy nők tattogatják? En nem szoktam ahol van wc ott el tudom végezni
2022. nov. 18. 20:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!