Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tini lányok miért szeretik...

A tini lányok miért szeretik a k-pop os fiú bandákat? A zenéjük tetszik nekik nagyon, vagy valami más?

Figyelt kérdés

2022. nov. 23. 07:13
1 2
 11/18 anonim válasza:
74%

Hát szerintem egyértelmű!

Rengeteg lánynak nagyon bejönnek (köztük nekem is). De valjátok be senki nem tudja rájuk azt mondani hogy csunyák mert nem azok! Valamiért az emberiség egy részének a fejében az ázsiaiakról rossz kép alakult ki. Csak azért mert húzott a szemük még egyenértékűek velünk! Sőt szerintem koreában vannak értékesebb emberek is mint magyarországon vagy európában (ezzel nem európát szólom le!!!)szóval azért szeretik őket mert jó a hangjuk és nem mellesleg nagyon jól néznekki!!

2022. dec. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia én régebben hallgattam BTS-t de csak pár számuk tetszett úgy igazán. Ellenben szerettem őket nem csak azért mert jól néznek ki de at interjúk, media megjelenéséig viccesek szórakoztatóak voltak. Már nem annyira hallgatom őket (rauntam úgy őszintén) meg kicsit bűntudatot volt hogy az interjúkat többet nézem mint amennyit hallgatom őket.

Én inkább lánybanda parti vagyok. Minden rossz szándék nélkül nekem a fiú bandák nagyon egyformán hangzanak (kivéve talán a bigbang-et de at meg nem az én stílusom) zeneileg inkább lányok. Én szeretem a girlcrush koncertet de főleg zeneileg. A túl szexualizált outfit-ek és az ahogy a lányokat beállítják nekem se tetszik. De zeneileg szeretem a Blackpink, Gidle stílusú dalokat.

Remélem tudtam segíteni és bocsi ha hosszú lett

2022. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

#11 "Valamiért az emberiség egy részének a fejében az ázsiaiakról rossz kép alakult ki"


- Én tudom miért: Nem megfelelő szintű edukáltság, egyszerűen tanulatlanok, nem rendelkeznek elvárt szintű lexikális tudással. Sőt, az emberiség elenyésző része intelligens sajnos.


(Persze ha Észak-Amerikát, Európát és a fejlettebb Ázsiai országokat vesszük csak figyelembe (plusz még az egyéb fejlett országokat, pl. Új-Zéland, Ausztrália, stb.) akkor persze jobb a helyzet, de még úgy sem túlságosan fényes.)

2022. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
85%
#13 Te nem kelet-Ázsiáról beszélsz.. A japánok, kínaiak és koreaiak a világ toplistán első 10-ben vannak iq-t, és iskolázottságot tekintve...
2022. dec. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
85%

#14 Félreérted amit írtam. Azt indokoltam, hogy miért alakult ki az itteni emberekben ez a nézet távol-keletről, nem pedig azt, hogy távol-kelet lenne hülye. Nem azt akartam írni, hogy távol-kelet edukálatlan, hanem azt, hogy itt (kelet-európa) nem rendelkeznek elegendő tudással az emberek.


Ettől függetlenül mindenhol vannak hülyék, ott is, az más kérdés, hogy persze itt (is) jobbak az arányok, azaz kevesebb az edukálatlan személy.


Ha a világot kultúrálisan fejlettség és edukáltság alapján kellene sorba rendezni, akkor az éllovasok a következő régiók lennének:


Távol-kelet (Japán, Dél-Korea, Szingapúr stb.)


Európa (Nyugat európa inkább)


Észak-Amerika (USA, Kanada), és a többiek: Ausztrália, Új-Zéland, UAE, stb...


Dél-Amerikából Chile, Uruguay és Argentína mondható valamennyire fejlettnek, Afrikából pedig Dél-Afrikai köztársaság, feltörekvő országok közül pesig Kínát és Indiát kell kiemelni hosszútávon. Kettejük közül pedig Kína jóval előrébb jár.

2022. dec. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%

Biztosan van olyan, aki jobban figyelembe veszi hogy hogyan néznek ki a tagok, de szerintem olyan nincs hogy csak és kizárólag azért hallgatja őket, mert jól néznek ki. Legalábbis én személy szerint nem tudnék hallgatni egy rossz számot csak azért, mert az énekes szép. Kell hozzá a jó zene. Amit a fiúbandák nagyon tudnak. Lányok is természetesen.

A f

iú és lánybandák eléggé különböznek, ízlés kérdése kinek melyik stílus jön be jobban.

Olyat viszont ne mondjatok egy lánynak soha hogy te csak a kinézetük miatt, csak divatból hallgatod őket vagy hasonló megjegyzést, mert falnak megy az illető ilyesmitől. Csak egy jó tanács^^


Az azért egy kicsit sziven ütött mikor írtad, hogy nem is néznek ki jól :D Hát azért a kpop énekesek mind nagyon adnak a külsejükre.

Ők született előadók, kik nem csak kinézetükkel hanem személyiségükkel, egyediségükkel és tehetségükkel hívják fel magukra a figyelmet és kedveltetik meg magukat a rajongókkal és mindenki mással is. Ezért is ilyen sikeresek.


Na tehát a lényeg, hogy fontosabb a zene de nincs kizárva hogy a barátnőd nem csorgatja a nyálát kpop fiúkra szabadidejében ha erre voltál kíváncsi, mert hát na van ilyen. Ezt 17 éves tinilányként írom. Tapasztalat ><

2023. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 armygirl13 válasza:
100%
Jól is néznek ki, a hangjuk is egyedi (Jimin), mindig tudnak új dolgokkal szolgálni, de a lánybandák se rosszak, pl. én az ilyen kristálypohártörő hangúakat meg a nyávogósakat nem nagyon bírom, szinte csak a BLACKPINK-et és a BTS-t szeretem, mást nem igazán hallgatok. Az előző leírásom a BTS-re volt, a többi bandáról nem tudok nyilatkozni (mivel nem hallgatom őket). egyébként lehet hogy a barátnődet a kedvességük és a fanok iránti szeretetük (na meg persze a külsejük) nyűgözte le, és ragadta el. Ezzel én is így vagyok. Ha neked nem tetszik, sajnálom, pedig a K-pop szuper!
2023. febr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Jól néznek ki, jól énekelnek, érdekesek, hiszen máshogy néznek ki, mint az európai fiúk.
2023. márc. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!