Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor lesz vége a black...

Mikor lesz vége a black friday-nek? nem azért kérdeztem mert várom. Interneten, sehol nem találtam választ a kérdésemre.

Figyelt kérdés

2022. nov. 25. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartják szigorúan a naphoz magukat az üzletek. Van ahol már múlt héten megtartották a nagyobb akciókat, van ahol több héten át tartott és még még most is megy, van ahol az év során többször volt ilyen nevű akciós időszak.

Sehol nincs előírva, hogy mikor "kell" ilyet tartani és meddig. Ez csak egy lehetőség, amivel úgy élnek (vagy visszaélnek), ahogy akarnak. Aki eddig nem figyelte az oldalakat akciók reményében, hanem ma kezdi csak el, már most lemaradt legalább egy héttel.

2022. nov. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ!
2022. nov. 25. 11:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Már nincs naphoz, inkább időszakhoz kötik ünnepek előtt. Szedik be a kesst a sok birkától. 🙃
2022. nov. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!