Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Braille átírásban keresek egy...

Djjjozsiiiii kérdése:

Braille átírásban keresek egy karaktert, mi a 6-os Braille száma a _ azaz aláhúzás karakternek?

Figyelt kérdés

2022. nov. 30. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
2022. nov. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 sajnos itt nincs benne. Van fent egy excel, amiben benne van az aláhúzás, de az nem a 6-os Braille forma. Én a 6-osra vagyok kíváncsi. Köszi a linket azért.
2022. nov. 30. 12:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Az aláhúzás az alsó két pötty
2022. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy van, ahogy írják, hogy az alsó két pötty, akkor magyarul a 3 és 6. :)
2022. nov. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves #3 #4. Köszi szépen hogy foglalkoztok a témámmal. A 3,6 az a sima kötőjel sajnos. Láttam egy könyvet a linken amit ajánlott #1-es, asszem az lesz a megoldás. Interneten kereséssel nem találtam rá a megoldásra. Találtam még 6, 3, 6 pontokat, de arra valaki meg azt mondja az a -- jel, nem az aláhúzás. Reméltem hogy van itt gyengénlátó, aki profi benne. Hálás köszönet nektek. Egy online braille átíró programot írok hobbiból, és az aláhúzásra nem lelek. Köszi köszi.
2022. nov. 30. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!