Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalaitok az ali...

Mik a tapasztalaitok az ali expresszel?

Figyelt kérdés
2022. dec. 2. 01:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyan, mint a mese:

Hol volt, hol nem volt. 🙃

S a pénzedet vissza nem kapod.


Üzenni lehet az eladónak.

De olyan, mint csók a halottnak. 🤣


Apro kacatot, pl ékszer szerelékeket stb rendelni okés, de komolyabb dolgokat nem igazán.


Max ruha, cipő.

De ott is hol bejött, hol nem.


4 cipőből 1 off.

Mert sima gumitalpon volt a magas sarok... Nem volt merevítés a sarok és talpat összekötő résznél, holott az alap a magassarkú cipőknél.


Rendes cipész külön merevítő vasat is rak oda a készítéskor.


Ruhák... Anyag nem is olyan volt, mint a képen.

Matt helyett fényes meg ilyenek.


Méretek oké, de sokat kellett varrnom, igazítanom, mert pl derékszűkítő varrása csak dísz volt. Legtöbbnél 10-20 cm-eket varrtam be.

Szoknya alja rosszúl volt szabva stb.


2-3 dolgot rendelgetek csak időnként, azok is olyanok, hogy azt már megvettem és minden oké volt, így azokat meg merem ismételni.


Többit vagy valami újat már nem.


Nem keveset rendeltem, van egy pár oldalnyi megrendelésem, abból 12 meg se érkezett.

2022. dec. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

+

Amiket olcsón vettem és megspóroltam volna kesst, azt kb megette a meg nem érkezett cuccok halmaza.

2022. dec. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát a 2 terás meghajtó 15.000 ért felejtős
2022. dec. 3. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3 igen. Azok kamuk, kínai sz.rok, ilyeneket ne rendelj. Semmi számítógépes alkatrész, vagy komolyabb, drágább elektronika. Mind kínai utángyártott, hamisított szir szar.


8 ezer fölött (vagy nem is tudom most mekkora összeg) vámot kell fizetni. Olyan terméket vásárolj ahol van minimum 200-300 visszajelzés a vevőktől, fotós visszajelzések is legyenek, így kicsi az esélye, hogy átvernek.


Ha valami szart kaptam vitát nyitottam és bizonyítékot fotózva visszaküldték a pénzt, ha hibás voltt a termék, vagy nem érkezett meg.

2022. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!