Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért használják ki a mai...

Miért használják ki a mai világba az olyan embereket, akik jó szívüek, aztán minek sirnak az emberek hogy egy normális ember nincs az életükbe?

Figyelt kérdés
Nos engem folyamatosan ki használnak, Lényegébe a barátaim, es mar annyira ki vagyok hogy fogalmam sincs hogy fogok a továbbiakban hinni, és hogyha egyszer valaki barátilag tényleg szeretni fog nem fogok benne annyira megbízni. Honnan lehet tudni azt ha valaki tényleg szeret és nem csak azért amid van, vagy hogy csak ki használjanak.
2022. dec. 9. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Igen.
2022. dec. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nos, remélem nem tartod azokat a kapcsolatokat, "barátokat" meg.


Aki kihasznál téged, arra nem méltó, hogy barátnak nevezd, csak egy ismerős.


Adok kapok elv, amin működnek a rendes kapcsolatok. A mélységét(pozitív értelemben) pedig a két fél közötti sok közös pontok halmaza határozza meg.


A hobbiktól egészen az elvekig.


Ki milyen elveken él, ki milyen ember az fontos.


Ne feledd 2 embertől függ a kapcsolat.

Legyen ismerős, barát, üzlettárs, pár... Stb.


Ha kihasználnak, arról te magad is tehetsz. Hiszen valamiért nem engeded el a másik felet és magadat abban a kapcsolatban tartod valami oknál fogva.


Nemde?


Fel kell fedezni azokat, akik hozzád hasonlóan működnek.


Másik kérdés: te magad milyen vagy pl barátnak?


Elég magadnak megválaszolni.


Jómagam megválogatom kikkel ismerkedek, barátkozok stb.

kb a huszas éveim elején szelektáltam le a népet és tartom tisztán köreimet.


Meg kell tanulni nemet is mondani és a magad társaságát kialakítani.


"de, de, de mit fog gondolni/mondani, ha offolom?"


Vajon ő gondol-e rád, amikor kihasznál, kibeszél stb? (nem tudom miben nyilvánul meg a kihasználás feléd a részükről.)


Megtanulod kezelni ezeket, hatalmas kő esik le szívedről és jobban/jól fogod érezni magad.


Ismerkedés, barátkozás terén pedig állj nyitottan a világ felé.

Mindenkinél mondhatsz igent vagy nemet. Te döntésed. ^^

2022. dec. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 NTBS ***** válasza:
Mert ez a korszellem. Üdv a kihasználtak csapatban.
2023. febr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!