Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legőrültebb dolog,...

Mi volt a legőrültebb dolog, amit megtettél eddig az életedben? És egyéb őrült dolgok?

Figyelt kérdés

Nekem ezek voltak: 16-17 évesen rendszeresen kilógtunk a barátnőmmel az éjszaka közepén, hogy elmehessünk egy buliba, mikor sokadjára megtettük, egyszer egy árnyéknyak azt hittem, hogy anya az és elkezdtem sajnálkozni és hogy mennyire bánom és miért csináltuk, már majdnem sírtam stb.... majd kiderült, hogy csak árnyék, és mentünk a buliba. szex egy központi lakás erkélyén, szex szórakozóhely hátső bejárata mellett, szex a parkban, ami később kiderült be van kamerázva :D

csacsi részegen éjszaka játszótéren csúszkálás, annak ellenére, hogy ki volt téve a tábla, hogy 12 éven aluliaknak TILOS használni.. és van még sok ...:)))))


2010. dec. 2. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Anya lettem. Ennél őrültebb dolgot nem tudok elképzelni.
2010. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elmentem 7évesen,mocskosan,pénz nélkül a városba(10km-re van tőlünk)
2010. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hmmm... talán amit most ki tudnék emelni, hogy beneveztem a kutyámat a Való Világ 4-be és el is vittem castingra. De amúgy mindenféle hülyeséget csinálok állandóan. :D
2010. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kötelet rendeltem, hogy felakasszam magam, de a kiszállítás + áfa kétszer annyi volt, mint maga a kötél ára, sőt, a kötél teljesen alkalmatlan arra, hogy megöljem magam, ráadásul már nem is akarom megölni magam XD
2017. szept. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!