Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feromonos parfüm (vagy bármi)...

Feromonos parfüm (vagy bármi) ami kicsit is működik?

Figyelt kérdés
Jön a céges karácsonyi parti és szeretnék kicsit hatni egy kolléganőmre. Igazából nagyon régen elindult már valami köztünk és folyamatosan ott vagyunk a határon hogy legyen valami, de hiányzik egy utolsó lökés. Nem akarom hogy ez az ivás legyen, szóval elkezdtem utánaolvasni ezeknek a feromonos dolgoknak, de 90%ban kamunak tűnik. Valakinek van ami bevált már ilyen téren? Nem csak parfüm érdekel.
2022. dec. 11. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Olyan férfi feromon, ami nőre hat, nem létezik.

Női feromon van, ami férfire hat - de azt nem gyártják, egyetlen ilyen szer sincs.

Olyan is van, ami nőre hat, de azt meg különösen nem gyártják (az a ciklusokat szinkronizálja).

Az illatok meg teljesen esetleges, hogyan hatnak.

2022. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
65%

Én a "Twilight Natural pheromone spray"-t próbáltam. (A nőknek készült verziót, ennek piros a csomagolása. Van férfi változata is, az kék színű). Illatmentes, úgyhogy használható parfüm/dezodor mellett is. Az interneten rendeltem. Azt írták, hogy felerősíti az ember saját feromonjainak illatát. Tehát nem fogsz mindenkinek tetszeni, csak olyanoknak kelted fel az érdeklődését, akiknek amúgy is bejönnél, csak így az erősebb illat miatt, hamarabb észrevesznek, szólítanak meg. Eddig 4-5 alkalommal használtam és a következőket tapasztaltam:

Utcán elmentem egy padon ülő férfi mellett. Visszafelé is arra kellett mennem, ekkor megszólalt, "nem tudom-e hány óra?"


Ikea piactér: Nagy a tömeg. Megálltam, hogy nézelődjek kicsit, mikor felnéztem észrevettem, hogy egy férfi áll szorosan mellettem, beletemetkezve a telefonjába és felém fordul teljes testtel. Mikor arrébb léptem, ő is rögtön lépett egyet, hogy ne csökkenjen köztünk a távolság.


Auchan pénztár: A nálam jó 10-15 évvel fiatalabb srác -miközben a kártyaleolvasót használtam- egyszer csak megszólal, hogy "de kár, még fél óra mire végzek!" (előtte végig csöndben volt)


Egy másik boltban pedig azt hallottam, hogy valaki szipákol mögöttem. Mikor megfordultam, láttam, hogy egy idősebb férfi áll mögöttem, a szemei becsukva és szimatolja a parfümömet.


Egy másik helyen pedig egy női pénztáros is állandóan köszön, meg próbál ismerkedni, poénkodni.


Szerintem van hatása -legalábbis a fenti terméknek biztosan- érdemes venni egyet és mindig magadnál tartani.

2023. márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!