Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért használjuk káromkodásra...

Miért használjuk káromkodásra a legkedvesebb testrészeinket?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 00:06
1 2
 1/14 Morfologus ***** válasza:
100%
Mi ez a többes szám? Az emberek java részének egy szája van :) Más módszerrel nem láttam még káromkodni senkit. Az embernek két olyan testrésze van ami képes hangot kiadni,egyik a száj, másik a segglyuk, de azt inkább hagyjuk :)
2010. okt. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
a segglyukhoz hasonló hangot képes még kiadni a pina is persze ez a légnyomástól függ...
2010. okt. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Látom nehezen fogja fel mindkettőtök agya...jesszus, ti is az értelmes verzióhoz tartoztok...szerintem újra indítom a gépet.Félre értitek a kérdést, miért mindenki a leg kedvesebb testrészét használja fel káromkodásra.Például Sz..d ki a f...mat, vagy nya.d ki a s-ggem..... és a többi.Világos mostmár?....
2010. okt. 1. 00:33
 4/14 Morfologus ***** válasza:

S lőn fény :)

Hát a fäszom tudja :D Most komolyan, nem tudom, talán mer valamilyen szinten tabuk.

2010. okt. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mert pl. a "szopd k. a fasz..at" jelző megalázó a szidást elszenvedő fél számára mivel letérdelve a szájával kell kielégítenie az erőssebb egyedet
2010. okt. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én a kezeimmel is ki tudok adni hangot, össze kell őket ütögetni nyitott tenyérrel. Meg olyat is láttam, hogy valaki a hónaljával meg a kezével utánozta a fing-hangot.


De hogy témánál maradjunk: talán pont azért használjuk a kedves testrészeinket káromkodásnál, mert olyan kedvesek nekünk. Mit gondolsz?

2010. okt. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Morfologus ***** válasza:
Azzal csak hangot adsz, nem kiadsz :)
2010. okt. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jóvan vége a gyereknapnak,stop elég lesz ennyi ökörség.Köszönöm aki még ír ezután valamit , azt jelentem a moderátornak.higyjétek el velük nem jó játszani,én beszélgettem velük e-mailben...nem éri meg kapcsolatba kerülni velük.Menjetek aludni késő van már
2010. okt. 1. 01:33
 9/14 Morfologus ***** válasza:
Testvér, szólás szabadság van :)
2010. okt. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Morfologus ***** válasza:
Kérdező, itt vagy még??? Valamilyen szinten provokállak, én úgy érzem :) Most mi lesz?? :(
2010. okt. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!