Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt eddig élete (d) során...

Mi volt eddig élete (d) során a legkedvesebb emléked?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt egy baba megszületését, vágy beteljesülését, tanulmányi eredményeket, de akár apró örömöket is szívesen olvasnék. :) Írjatok bátran (és őszintén) ;)
2010. dec. 28. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a volt barátnőm sexi barátnőjével hármasban nyomtuk.Na az felejthetetlen.
2010. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D
2010. dec. 28. 14:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az az egyik legemlékezetesebb pillanatom, amikor először jártam külföldön, és először pillantottam meg a Földközi-tengert.

A másik, amikor 32 éves fejjel, végre saját kutyám lett!

Ezen kívül vannak mások is, de az a nyomukba sem ér!

2010. dec. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezek jó emlékek :D
2010. dec. 28. 14:50
 5/6 szamóca. ***** válasza:

érdekes hogy a legszebb emlékek nálma általában pont apróbbak... nem tudomm iért, vannak dolgok amik a mai napig élesen élnek bennem pedig a legtöbb nem oszt nem szoroz:))

az egyik mikor kiválaszthattam a kiskutyám... 5 éves voltam. a másik....az egyik csókom. egy olyan sráccal akivel lényegében soha nem lett semmi, és nem is volt az egészben semmi különös de valahogy mégis annyira élesen él bennem a dolog:) a harmadik ami hirtelen eszembejut...pár éve kintvoltunk a margitszigeten néhány barátommal, és elkezdett zuhogni az eső. mindenki rohant haza mi pedig páran csak rohangásztunk az esőben. kb 20 perc múlva elállt, és csodaszép szivárvány jelent meg... mi meg belefeküdtünk a sárba és néztük:D

egyébként a legjobb emlékek számomra általában az "első csókok". a legelső nem, de utána az összes első csókom nagyon emlékezetes. talán azért mert akkor még mindig ugygondoltam szerelmes vagyok:D de hiába derült ki néhányukról hogy orbitális s*ggfejek, az mindig szép emlék marad.

és neked kérdező?:)

2010. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Van, ami leírhatatlan ;)
2014. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!