Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyerekem átveheti a sim...

Gyerekem átveheti a sim kártyámat?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A Telekomnál rendeltem egy sim kártyát, és elvileg a futárnak kell adni oda a személyi igazolványt az átvételhez.

Én nem leszek itthol, mindig a lakótársunk vagy a gyerekem veszi át a csomagokat. Ezt is átveheti a gyerekem? Írhatok meghatalmazást, vagy oda adja a személyimet és átveheti azzal?


2022. dec. 12. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Másnak a személyiével biztos hogy nem, de én úgy tudom hogy ez csak saját kézbe mehet. Tehát meghatalmazással sem.

Kérd máshova (pl munkahely), vagy másik időpontra.

2022. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem, de nekem volt már olyan, hogy esélyem sem volt személyesen átvenni amikor érkezett a futár, felhívott telefonon, elkérte a szig. számom, és így odaadta a szállítási címen tartózkodó hozzátartozómnak.
2022. dec. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyszer a Yettel küldött egy simet a lakótársamnak, én vettem át. Az MPL futárgyerek felhívott menjen ki valaki, mire kimentem bepipálta a papírokat, azt mondja írjam alá a lakótársam helyett gyorsba mert siet.
2022. dec. 14. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!