Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szokása (legfőképp) a...

Miért szokása (legfőképp) a tiniknek egyszerre több közösségi oldalon is fent lenni?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, de nem tudom megérteni... Egyedül a Facebookot használom, csak ott tudnak az emberek elérni, instám van, de már hónapok óta inaktív mert nem használom... Kortársaim Snapet, Instát Facebookot használnak egyszerre, már majdhogynem természetesnek veszik hogy nekem is van...

Miért jó ez?



2022. dec. 12. 22:15
 1/7 anonim válasza:
100%

Mind kicsit más

Függők

Nem akarnak kimaradni

Divat


Ne törődj velük

2022. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lucifer-666 ***** válasza:
A közösség és az oldal által biztosított funkciók elérése szerintem teljesen logikus magyarázat.
2022. dec. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1-es röviden leírta.

Én még a feltűnési problémákat, magányt írnám ide, mint tényezőt.


Csak elfeledik, hogy a platformos kapcsolatok 98%-ban illúzió.

Nincsen személyes kontakt, igazi mély kapcsolat a másik felekkel.


Az embernek mindig is lesz igénye fizikai kontaktra is, nonverbális, verbális és vokális kommunikációra együtt szintén.


Nálam pl, ha valaki felemeli a telefont nyomkodni simán ott hagyom vagy hazaküldöm, ha éppen nálam van. Menjen haza online "kapcsolatokat" ápolni.


Mert én hús-vér emberre így nem pazarlok időt. Inkább adom annak, akik a jelenben s fizikailag élik az életüket és értelmes beszélgetéseket, tevékenységeket lehet megélni velük.


Nem kell beállni a birkasorba. Ha valakiknek jó... Hát ez van.


Jómagam pl vállalkozással vagyok jelen, mint hirdető több platformon,ám azt is más kezébe adtam, hogy csinálja. Ez viszont teljesen más.


A csapattal pedig meg van beszélve 1 platform a kommunikáció és egyeztetések miatt, ám prioritásban a személyes meeting marad első helyen.

2022. dec. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TappancsMancs ***** válasza:

Az azért kimaradt, hogy nem jelent valamiféle rosszat a több oldal használata. Hírújságot sem egyet olvasunk. Élelmiszerért sem egy üzletbe járunk. Stb, stb.


Az más kérdés, hogy az oldalakat ki mire és hogyan használja, de az, hogy egy oldal vagy több nem jelent semmit.

2022. dec. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A 4-esnek: Én csak azért nem értem, mert megfigyeltem már, hogy több oldalon keresztül chatelnek. Pl. a múltkor próbáltam egy netes barátnőmet elérni, az unokatesója mondta hogy megadja a snapchat nevét, hogy ott el tudjam érni... Igaz, ő elvileg ritkán használja ezeket, de neki is van Facebook, insta, snapchat... Így ebben a storyban én voltam (szerintem) a fura lány, akinek nincs snapchatje...
2022. dec. 16. 10:27
 6/7 Lucifer-666 ***** válasza:
Gyere vele discord-ra és elmesélem!
2022. dec. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TappancsMancs ***** válasza:

Az, hogy például neked nincs snapchated az lényegtelen. :) Nekem sincs. Ha használod legyen - kb ennyi, ez nem téma. Ha nem használod akkor nem kell. De egyik sem baj.


"Én csak azért nem értem, mert megfigyeltem már, hogy több oldalon keresztül chatelnek."


Ezt szokták meg... :) nem kell mindenkinek így tennie.


Az egész kérdésedből a lényeg az, hogy ez valójában nem téma! Ha használsz valamit akkor nyilván van és legyen. Ha nem akkor nem kell, majd mást használsz és eltudnak érni Facebookon. Nincs olyan, hogy jujj valakinek nincs akármi és jujj... :)

2022. dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!