Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azok akik azt mondják, hogy...

Azok akik azt mondják, hogy lehetséges erősnek lenni egy közösségben, ahol többen vannak ellened egyszerre és te egymagad vagy, azok mit éreznek amikor ilyet állítanak?

Figyelt kérdés

Nagy divat manapság az áldozatot hibáztatni, és könnyebb is.


De mit tehet valaki aki ellen összefognak, tegyük fel egymaga van 10-15 ember ellen? Hogy leszel erős egy ilyen felállásban? Csak az összeroppanás vár rád.


2020. okt. 1. 10:48
 1/3 anonim válasza:
100%
Én is utálom ezeket az áldozathibáztatásokat. Szerintem ilyenkor az egyetlen járható út, ha iskolát vált az ember, még mielőtt minden önbizalmát felemészti ez a "kedves" közeg. A filmekben működhet az, hogy a főhőst a végén elfogadják, de a való életben erre ritkán van esély.
2020. okt. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1


Ez szerintem ösztönös az embereknél, jobban összeforrja a társaságot, ha van egy bűnbak, egy gyenge akibe bele lehet rúgni. Aztán kit érdekel ha életeket tesznek tönkre, öngyilkosságokat okoznak.

2020. okt. 1. 11:16
 3/3 anonim válasza:
Pontosan így van. Viszont amikor a "gyenge láncszem" eltűnik a képből, az utódja lehet pont az egyik gonoszkodó lesz. Láttam már ilyet az életben. Sokan csak azért szállnak be ezekbe a szivatásokba, mert örülnek, hogy nem ők vannak soron.
2020. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!