Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen gyakori az, hogy...

Milyen gyakori az, hogy rabbik mein Kampfot olvasnak?

Figyelt kérdés
2022. dec. 14. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Mi okból tennék?
2022. dec. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy van erről releváns statisztika.
2022. dec. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azt gondolod most, hogy egy vicces paradoxont sikerül kérdésként beküldened, de egyáltalán nem az.

Elsőre azt gondolná az ember, hogy a felvetésed gyakorlatilag kizárható, de ha onnan közelíti meg az ember a választ, hogy az ember jobban tudja kezelni az ellenségét (ami adott esetben itt most egy ideológia), ha megismeri, utána jár, akkor már nem is annyira kizárható a lehetőség.

Vélhetően kevesen olvasnak el ilyen könyvet zsidó vallású emberként, de nem kell azon ledöbbenni, ha még is akad erre vállalkozó szellemű közöttük.

Ezzel együtt úgy vélem, hogy 10000 ember metszetéből nagyjából kettő-három lehet közöttük, aki képes erre lélektanilag.

2022. dec. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pontosan tudom milyen ez! Az ilyen emberek mint pl az apám aki tórákat vett "zsidószeretetből"

hogy ,,megértse miért ilyen @ecik"

Vagy én aki azért vett xboxot, hogy megtudjam mi a francot szeretnek rajta az emberek és azóta kontrollerrel játszom pcn is.

Én most egy olyan vicces szituációt képzeltem el mielőtt ezt leirtam,mint amilyen egy Loui de Funes filmben volt, amikor egy apáca marxot olvasott...

2022. dec. 15. 02:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!