Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen témájú legyen a regénye...

Milyen témájú legyen a regénye vagy novellám? Miről olvasnátok szívesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már több hete gondolkodok egy regény témán és néhány eszembe is jutott de nem tudom eldönteni milyen tipusú legyen : horror, leányregény, misztikus, gimnáziumban játszódó, egy lány élete és tapasztalatai


Szerintetek melyik legyen? Új ötleteket is szívesen meghallgatok.



2020. ápr. 21. 11:03
 1/6 anonim válasza:
100%
Relatív kinek mi tetszik. Nem tudsz olyat írni ami minden ember tetszését elnyeri mivel más az érdeklődési kör. Neked kell kigondolnod mi az amiről hosszú oldalakon keresztül írni akarsz. Téged kell elsődlegesen érdekelnie a történetnek, hogy szívvel lélekkel tudj róla írni. Olyan témát válassz amiről tudsz írni, idegen nem mondhatja, hogy erről meg arról írj, ha téged nem érdekel az a világ és nem tudsz róla semmit.
2020. ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valamennyire igazad van de azért írtam ezeket a témáknak mert mindegyikhez kedvem van :) csak nem tudok dönteni
2020. ápr. 21. 11:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ötvözd a témákat.
2020. ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as ötlete alapján írhatnál egy misztikus leányregényt, ami egy gimnáziumban játszódik, egy lány életét és tapasztalatait mutatja be. Akár horror jeleneteket is bele szőhetsz.
2020. ápr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem például egyik műfaj sem jön be, teljesen mást szoktam olvasni, de abszolút egyetértek az előttem kommentelőkkel. Szerintem is jó ötlet a műfajok ötvözése, gazdagítja a történetet.
2020. ápr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs egy tisztességes ötleted amiről úgy gondolod, hogy igen, ezt neked le kell írnod, akkor inkább le se ülj írni. Bocsi, de az írás pont nem úgy működik, hogy másokat kérdezgetsz, hogy mégis mit írj.
2020. ápr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!