Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lopásnak minősül?

Lopásnak minősül?

Figyelt kérdés

Mikor nem voltam itthon a nagybátyám volt barátnője elvette a kabátomat. De nem is szólt róla én meg kerestem már mindenkin. Felhívtam és rá kérdeztem,hogy tud e róla, azt mondta ott van nála és azért vitte el,mert hideg volt.

Nos, ez már egy hete,azóta ígérgeti,hogy vissza adja ,mivel fel szeretném venni és hozzá tenném,hogy 30 ezres kabátról van szó. Azóta sem adta vissza és szarik válaszolni.

Kicsit meguntam már. Tudnék valamit tenni ezzel kapcsolatban?



2022. dec. 14. 12:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"nincs meg a zárhoz a kulcs"

Ez mióta probléma?

Szedd szét, nézd meg.

2022. dec. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem a rendőrséghez kell fordulni hanem a helyi jegyzőhöz, fizetési meghagyásos eljárás céljából. A kötelezett lakcíme ismert, semmi akadálya nincs az eljárásnak.
2022. dec. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha úgyis közel lakik, akkor minden nap estefelé elmész a lakására és csöngetsz jó két percig, folyamatosan. Elôbb-utóbb csak otthon lesz. Vagy ha ráérsz egyszer ott strázsálni hosszabb ideig, megvárhatod, míg épp kijön vagy megy befelé, megállítod és rögtön visszaadatod vele.
2022. dec. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem mer haza menni,mivel otthon is csinálja a sz*rt. Bujkál Pesten valami palinál
2022. dec. 15. 13:59
 15/21 anonim ***** válasza:
51%
Egyre színesebb a történet, alakul a flexi-sztori.... :)
2022. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%
Az a legviccesebb, hogy az egyetlen legális, hatékony és pofonegyszerű megoldás (fizetési meghagyás) úgy pattant le róla, mintha le sem írtam volna.
2022. dec. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%

16: hát persze... mert az nem szerepel a tudománytárában.... :-D

Meg különben is, arra még nem sikerült kitalálnia kifogást... :))))

2022. dec. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Úgy tud itt pár ember okoskodni :D miert is kéne mindenről kitálalnom nektek? Inkább ez a vicces. Nem kell magyarázkodnom semmiért én úgy gondolom.

Fáj,hogy nem válaszoltam arra amit írtatok vagy miért sirtok? Ha nem tudtok normálisan valaszolni inkább ne írjátok köszi :*

Majd meg lesz téve a kellő lépés nem kell okoskodni.

2022. dec. 15. 17:32
 19/21 anonim ***** válasza:
51%
Ha ennyire okos vagy, akkor miért írtad ki a kérdést...???? :-DDD
2022. dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
De egészen pontosan mégis milyen kabátról beszélünk?
2022. dec. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!