Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lopásnak minősül?

Lopásnak minősül?

Figyelt kérdés

Mikor nem voltam itthon a nagybátyám volt barátnője elvette a kabátomat. De nem is szólt róla én meg kerestem már mindenkin. Felhívtam és rá kérdeztem,hogy tud e róla, azt mondta ott van nála és azért vitte el,mert hideg volt.

Nos, ez már egy hete,azóta ígérgeti,hogy vissza adja ,mivel fel szeretném venni és hozzá tenném,hogy 30 ezres kabátról van szó. Azóta sem adta vissza és szarik válaszolni.

Kicsit meguntam már. Tudnék valamit tenni ezzel kapcsolatban?



2022. dec. 14. 12:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatod feljelenteni, de kb. körberöhögnek..
2022. dec. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam én is.

Csak szomorú,hogy könyörögni kell a saját tulajdonomért

2022. dec. 14. 13:02
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A nagybátyádat uszítsd rá.
2022. dec. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%
Lopás, és én nem feltétlenül venném ennyire félvállról: a rendőrök még örülhetnek is, hogy megvan az elkövető, megvan, mit kell keresni. Ennél sokkal reménytelenebb helyzetekkel is találkoznak.
2022. dec. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#3 össze vesztek igazából és le van tiltva mindenhol. Nem lakik tőlünk messze a csaj, ott is voltunk már mivel azt mondta otthon lesz de nem volt. Ez 2x.


#4 de mivan,ha tényleg nem csinálnak semmit? :/

2022. dec. 14. 13:34
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

4: nagyon naiv elképzelés...


Ha a csajnak kulcsa van a lakáshoz, és legálisan be tudott menni, akkor szóba se állnak a rendőrök vele.


Ahogy a biztosító sem fizet, ha nyitva hagyod az autódat, és úgy lopják el...

2022. dec. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#6 nincs kulcsa, a nagybátyámmal jóban voltak igazából és néha át jött. De máskor is tüntette el a cuccaimat szó nélkül. Bejárkál a szobámba mikor nem vagyok itthon.
2022. dec. 14. 13:53
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

De akkor meg a nagybátyád engedte be, tehát nem erőszakkal hatolt be, az ajtó feltörésével.

A nagybátyádé a lakás, vagymi?

2022. dec. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Zárjad az ajtódat.

Ezt meg szerezd vissza tőle.

2022. dec. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#8 nagyszüleim háza, együtt élünk velük. Itt volt nagybátyámnál,a nagyszüleim aludtak , nagybátyám a szobájába volt és a csaj addig be ment a szobámba és ő úgy gondolta elviszi a kabátom.


#9 zárnám , de nincs meg a zárhoz a kulcs.

2022. dec. 14. 14:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!