Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szempontokat kell...

Milyen szempontokat kell figyelembe venni egy csavarbehajtó vásárlásakor?

Figyelt kérdés
Bátyámnak szeretnék ajándékba venni egyet, olyan 30ezer ft körül. Valaki tudna nekem ajánlani egyet, vagy megmondani, hogy mit kellene rajta nézni? Márkákból se tudom, hogy melyik lenne a megfelelő. Köszönöm előre is a segítséget😊
2022. dec. 15. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire használja.
2022. dec. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én a budaörsi praktikerben vettem egy kínai Li-Ion duplaaksis kis fúró/csavarbehajtót...marhanagy volt a kínálat, szerencsémre együttérző eladót fogtam ki, és egy 12ezer Forintost ajánlott.. Ez három éve történt, azóta nem sikerült széthajszolni, pedig sokat használom..nem kell világmárka, de LiIon dupla aksi feltétlen, 1 év garancia.
2022. dec. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen ajándékokkal az a gond, hogy ha ő jobban ért hozzá, mint te, akkor nagyon könnyű melléfogni. Ő tudja, melyik jó, melyik nem, mit miért vesz figyelembe. Pont, mint te a saját érdeklődési köröddel. Te meg mit sem sejtve megveszed neki az egyetlen Adidas terméket, ami nem illik egyik Nike cuccához sem. Hiába jó, amit vettél, meg a szándék, ha ő marhára másra vágyna, akkor mellé fogtál.


Netes vásárlásoknál általában 14 nap elállási jogod van, de sok helyen most az ünnepek miatt meghosszabbítják.

Mindenképp nézz utána, hogyan, mennyire és meddig lehet visszaváltani, kicseréltetni, amit vettél és tedd el a blokkot, hogy lehessen élni vele!

2022. dec. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én is pont ezen gondolkodok, hogy ő jobban ért hozzá. Legszívesebben megbeszélném vele, hogy válassza ki milyen kell, de tudom, hogy nem fogadná el vagy ha igen akkor max egy nagyon olcsót választana. A blokk mindenképpen marad, sőt szerintem belerakom a dobozba, hogy ha tényleg nem megfelelő akkor ki tudja magának bármikor cserélni és nem lesz belőle probléma. Más ötletem nincs nagyon ajándékra de tudom, hogy ilyenre szüksége van.
2022. dec. 18. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!