Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem engedik az általános...

Miért nem engedik az általános iskolákban a haj festést?

Figyelt kérdés
haj,köröm festéseket miért nem engedik?

2022. dec. 15. 18:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Mert az iskola nem azért van, hogy ott divatozzatok.
2022. dec. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Azt mondjuk értem de ettől függetlenül nem kéne betiltani! :)

Ha erről lenne szó akkor nem engednék hogy pl: iskola táska,ruha,füzet egyedi legyen és mindenkinek ugyan azt kellene hordania:vinnie!

2022. dec. 15. 18:52
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
csűrheted-csavarhatod, de valahol meg kell szabni a határt. Ennyike. :)
2022. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Mert egy általános iskolás ne öltözzön (smink, ruha, hajviselet, stb.) és viselkedjen úgy, mint egy felnőtt ember, miközben mentálisan nem érett hozzá és semmi élettapasztalata nincs (kötelező közhely itt: "én érettebb vagyok a koromnál"). Biológiailag hiába képes alkoholt inni, drogozni és baszni is, csak agyilag nincs azon a szinten, hogy ezeket normálisan dolgozza fel és élje meg.
2022. dec. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
4-nél a PONT! :)
2022. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De a felnőttek is szoktak sminket és színes hajat viselni! Akkor az iskolák utálják a hipiket?
2022. dec. 15. 19:52
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
A felnőtt nem gyerek. Ne játszd a hülyét.
2022. dec. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De úgy viselkednek! Attól függetlenül hogy elmúltak 18 attól még úgy élhetik az életüket ahogy akarják de viszont a 18 alattiak nem és nem is arra gondolok hogy 11 évesen drogoznak hanem pl megválogathatják a ruha stílusukat és ebből kifolyólag a hajszínüket vagy körmüket! Csak sajnos ezt néhány felnőtt nem szereti!
2022. dec. 15. 20:01
 9/19 A kérdező kommentje:
Meg azt se értem hogy "a gyerek még nem érét". Nyilván egy tetováláshoz nem de a saját stílusához igen! Addig amig nem sért meg másokat addig rendben van és ez nem csak ruházatilag értendő.
2022. dec. 15. 20:05
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

Mars az ágyba, fellőtték a pizsit! :-D


Aki ennyire nem képes disztingválni, az még gyerek! Szerintem nem lehetsz több 12-nél.

2022. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!