Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alvajárok vagytok?

Alvajárok vagytok?

Figyelt kérdés
2022. dec. 18. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem
2022. dec. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, de nekem az egyik cicám az.
2022. dec. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Alvajáró macska? Na arról kérünk videót!
2022. dec. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3


Pedig alva jár, sokszor még be van csukva a szeme vagy ki se bírta nyitni, de már megjelent a kaja illatra és már akkor kér amikor még félig alszik.

2022. dec. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyet.
2022. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem, de beszélni sajnos szoktam álmomban hülyeségeket. Egyszer felvettem a telefonnal, mert kíváncsi voltam miket beszélek. Hát kirázott a hideg tőle, kellemetlen lehet ezt másnak hallani. Néha egész értelmes, néha összefüggéstelen dolgokat mondtam. Félek, hogy egyszer valami személyes dolgot mondok, amit nem akarom, hogy a másik tudjon. Nagyon kellemetlen dolog, de nem nagyon lehet kontrollálni. Azóta nem vettem fel, mert hallani sem bírom, de gondolom azóta is szoktam ezt csinálni.
2022. dec. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Ez normális, szinte mindenki beszél álmában hülyeségeket.
2022. dec. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem
2023. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!