Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan hatna a bőr bakancsomra...

Hogyan hatna a bőr bakancsomra hő?

Figyelt kérdés

A bőr bakancsommal beleestem a kertitóba, mert azt hittem, elég vastag rajta a jégréteg ahoz, hogy elbirjon, de mint kiderült, nem volt az, ezért beleestem, kb térdig, de igazaból ez csak mellékes.


Pár óra mulva kellene vissza vonszolnom a testemet a kollégiumba, amihez kellene a bakancsom, ami most elég intenziven nedves. Mielőtt bármiféle kisérletezésbe kezdek száritás terén, inkább megkérdezem a gyik népét, mit tud erről.

Egyenlőre papir van benne, hogy felszivja valamelyst a vizet, de talán hatékony lenne, ha hajszárítóval vágnék neki a száritásának, de nem tudom, ez biztosan ártalmatlan-e.

Ha valaki ért ehez, kérem segitsen... Köszönöm előre is!


(Kulcsszavak közt csak azért szerepel a skinhead, mert az ő kulturájuk szerves része a bakancs, szóval hátha már esetleg találkoztak ezzel a kérdéssel...)



2022. dec. 18. 13:21
 1/5 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Semmi hőnek ne tedd ki szárításkor, mert teljesen tönkre is teheti. Összegyűrten száradhat. Se nap se radiátor. Hagyd simán kiszáradni.


Pár óra alatt amúgy sem fog kiszáradni. A papír az jó neki és ha més túl nedves talán jobb a nedvesség miatt egy zacskót is a zoknid fölé húzni, mert nagyon meg is fázhatsz miatta. Kényelmes biztos nem lesz, de jobb mintha még a lábad is nedves lenne egész nap. Aztán majd kiszárad, ha levetted.

2022. dec. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja én egyszer rátettem őket hosszabban a radiátorra (martens), és az egyik megmaradt olyannak ami volt a másik meg olyan lett mint a lankadt pöcs. Úgy is maradt egy ideig, aztán nem tudom hogy de meggyógyult.

Szóval óvatosan tegyed ki nagy hőnek...

2022. dec. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nincs egy cipőd még vissza mész?
2022. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megtud száradni, de azért vigyázz rá.
2022. dec. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igazán jól jönnek.


Egyébként, azóta megszáradt és ugy fest semmi baja nincs :DD

2022. dec. 20. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!