Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Idaho...

Mi a véleményetek? Idaho gyilkosság👇

Figyelt kérdés
Az egy hónapja történt idaho-i négyes gyilkosság egyszerűen nem tud kimenni a fejemből, egész nap erre gondolok. Hallottatok róla? Nektek mi a véleményetek? Szerintetek megtalálják valaha a gyilkost? És vajon miért tehette ezt?

2022. dec. 18. 15:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt ez pontosan?
2022. dec. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
X eleme üres halmaz. Sürgősen fordulj orvoshoz.
2022. dec. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2, mi?
2022. dec. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
67%

Engem is foglalkoztat a téma.

Vmiert a lakótársakra gyanakszom.

Volt egy kutya akit kulon szobába zártak a gyilkosság idején. Ha idegen hatolt volna be a kutya ugatott volna amire (talán) felkenek a lakótársak is és az áldozatok is. Ráadásul egy üres szobába lett bezárva a kutya. Az idegen honnan tudta vna melyik szoba üres?

És nincs betörésre utaló nyom. Állítólag sikítás is volt, amit a szomszédok hallottak, a lakótársag meg nem? Érdekes.

Ugyanakkor ha láttad a videót, a foodtruck-nál a kapucnis srác is gyanúsan viselkedik. Addig ott állt amíg a lányok, aztán amikor a lányok elmentek ő is ment. Igaz ha jól láttam nem egyfele tartottak. Y alakban "váltak szét"...

Szóval érdekes a téma.

Neked mi a véleményed??

2022. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 1-es, 4 idaho-i egyetemistát halálra késeltek a bérelt házukban. Keress rá bővebben. 4-es, egyetértek. Ha nem is a szobatársak gyilkolták meg őket, akkor is biztosan többet tudnak, mint amennyit elmondtak. Főleg Dylan az, aki gyanús számomra. Abban pedig teljesen biztos vagyok, hogy célzott támadás volt, és olyasvalaki tette, aki nagyon is jól ismerte őket. Nagyon remélem, hogy minél előbb elkapják azt a szörnyeteget.
2022. dec. 19. 06:40
 6/13 anonim válasza:
52%
Dylan mi miatt gyanús? Egyébként lehet igazad van...
2022. dec. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Nekem is furcsak a lakotarsak egyebkent.. a szomszed hallott sikolyokat, mig a lakotarsak nem? Hiaba mondjak vastagak a falak, Xana szobaja Dylan felett volt, siman hallhatott dulakodast, puffanast vagy ilyesmit. Raadasul vekonynak tunnek a falak, mert sajnos a ver is szivargott a falon at Xana szobajabol. :( (Egyik kepen latni ahogy kint latszik a ver a haz falan).

Tuti, hogy tobbet tudnak, mint amennyit elmondanak.

Engem is nagyon foglalkoztat a tema, sokat gondolok ra, remelem minel hamarabb elkapjak, aki ezt tette. Biztos vagyok benne, hogy celzott tamadas volt, mert Kaylee-nek brutalisabb serulesei voltak, mint a tobbieknek.. mintha fele iranyult volna. A gyilkos ismerte is a hazat, szoval oket is. Nagyon sajnalom oket igy ismeretlenul is... remelem elkapjak aki ezt tette. :(

2022. dec. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Minimum 2 gyilkos szerintem kellett a tettek vegrehajtasahoz. Mert: 1 agyban ket aldozat aludt. Ha csak 1 gyilkos lett vna, a megoles/dulakodas pillanataban valoszinu a mellette alvo felebredt vna. Ezert a 2.gyilkos addig tudott a mellette alvoval "foglalkozni", hogy ne adjon ki hangot...es ha jol tudom az aldozatokon kivul 2en tartozkodtak a hazban.
2022. dec. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

December végén letartóztattak egy kriminológia szakost, akinek megtalálták a DNS-t a szobában, illetve állítólag hetekig megfigyelte őket. Talán visszautasították, aztán "elégtételt" vett?


Mindenesetre a 2 túlélő szobtárs ártatlan, a ház a hegy oldalában állt, érdekes akusztikával. Ráadásul egy parti ház volt, így ismerhette a kutyát és a járást a gyilkos.

2023. jan. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Igen, és az egyik lakótárs bevallása szerint hallott zörgést majd egy maszkos alakot látott elsétálni az ablaka előtt
2023. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!